2733
2739
عنوان

دوووووس دارم پربازدید شه

| مشاهده متن کامل بحث + 14621 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه مرسی

کارها مثل دعا مقاتل بن سلیمان وغیره بهت رسید دعا مستجاب الدعا از اقا امام موسی کاظم علیه السلام   هم خووبه

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
2731
بهت رسید پیام قبلی مث سوره یس 40ش ب اینها وغیررره بگووو دیگه

رو ب قبله هم باش  لباس ومکان پاکیزه * یاخالق    *  5110بار بگو** سوره یس 40 روز  نماز شب بمدت 40شب **دعا مقاتل بن سلیمان 100بار بخوون روایت اقا امام سجاد علیه السلام اگه خونده بشه حاجات براورده میشه ** چله زیارت عاشورا بگیر **یامن اسمه دوا وذکره شفا 360بار برای شفای مریض هستش برای مریض بدحال یا سریع الرضا 360بار بگووو** شماره حرم اقا امام رضا علیه السلام 05148888   هستش کسی صدانمیشونهو وبحرم ووصله تلفن گویا 24 ساعته اس*** صلوات برای شهید هادی وشهید سامانلو ** و اینکه ب اقا حضرت مهدی عج بسپارید وایشون کمک میکنند     دعا مستجاب الدعا از اقا موسی کاظم علیه السلام در مفاتیح وگوگل بززن عالیه

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
2740

الهی که اقا به زودی بیان 

هم خودشون از این غربت خسته شدن 

هم ما خسته شدیم از این همه سختی و ظلم و ....بیاین تا همه راحت شیم

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

پـــروردگارا  ما دیگه از پــس مشکلات برنمییایم تورو به امیرالمومنینت قسم ظهورو برســـون  همه بریدن همه ناامیدن 😢😢😭😭

اللهـــم عجــل الولیک الفـــرج

ان شـــاالله

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب العصر والزمان الساعه الساعه الساعه ان شاالله

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
ختم واسه رزق و روزی و مجرب باشه هم میشه بگین

گوگل بزززن من نمیدونم همون کارهایی و دعا ها را گفتم تو همین تاپیک  برای حاجت روایی دیگه