2733
2739
عنوان

چراهمه مردای این سایا مذهبین

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 65 پست
وقیح مذهبیه من شاهدم😂😂😂

نمیری تو🤣🤣

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی ازاخوندا میگف تو فرودگاه پسری رو دیدم که ظاهره خیلی بدی داشت اومد جلوگف حاج اقا من حاجتی دارم ولی قبول نمیشه میگف تودلم گفتم حتما ارزوش اینه بره ی سفره خارجی وووو ولی گف حاجتم اینه برم مدینه واسه اینم سه تاختم چهل روزه برداشتم میگه اونجا زدم توسرم ک چه قضاوتی ..ادمارو نمیشه شناخت 

2731
😂😂😂😂دیدم که میگم

دلت برا عکسایی ک‌ دستش داری تنگ شده اسمشو میاری اخه😂😂

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2740

ببخشيد ولى اگه واقعا مذهبى بودن تو سايت زنونه قاطى خانوماى متأهل وول نميزدن 😁

با ٤ تا سلام و آيه نوشتن كسى مذهبى نميشه ! 

مذهبى كسيه كه به مذهب عمل ميكنه نه كسى كه صرفا ادعاش رو داره و اداش رو در مياره!

یکی لطفا منو لایک کنه

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
یکی ازاخوندا میگف تو فرودگاه پسری رو دیدم که ظاهره خیلی بدی داشت اومد جلوگف حاج اقا من حاجتی دارم ول ...

حاج اقا بازم زود قضاوت کرده...شاید میخاسته بره مدینه یکی مثل خاشقچی رو بکشه  

بعضیا از عقل...فقط دندونشو دارن
ببخشيد ولى اگه واقعا مذهبى بودن تو سايت زنونه قاطى خانوماى متأهل وول نميزدن 😁 با ٤ تا سلام و آي ...

سایت زنونه نیس خانومی؛ عمومیه♥️

عضو هم نباشن میتونن تاپیکارو خاموش بخونن

2706