2737
2739
عنوان

آیا من عقب مونده ام؟😐😐

695 بازدید | 42 پست

همکار های مرد میان پیشمون میشینن و حرف میزنن و شوخی و بگو بخند با بقیه همکارا ولی من با شوخی هاشون اصلا نمیخندم یعنی اصلا ب حرف هاشون گوش نمیکنم و حرف نمیزنم باهاشون چون خوشم نمیاد چندشم میشه مخصوصا اگه سن بالا باشن خاک تو سرا

همین الانم یکیشون صندلیشو جفت همکارم گذاشتم جفت هم دارن حرف میزنن و غش غش میخندن مرده ی چیزی ازم پرسید هیچ محلش ندادم ،یا از شوخی گفت من از خانم فلانی ک من باشم میترسم انتظار داشت بخندم ولی من پوکر نگاش کردم و رومو برگردوندم

من مشکل دارم یعنی؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما خیلیم خانمی عزیزم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2742

نه

مشکل از اوناست، با همه زود پسرخاله میشن

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2740

نه از مردای متاهل لاسی بدم میاد

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

یکمی مشکل داری خب. انگار اصلا فارغ از جنسیت نمی تونی فرد رو ببینی. 

به خصوص می گی به خصوص اگر سن بالا باشن. انگار حس می کنی همه مردها و زن ها همیشه در حال ارتباط نوع خاص (لاس زدن و .. ) هستند. ولی واقعا این طور نیست. مردم دارند زندگیشون رو می کنند. درصد کمی از زندگیشون در اون حالت هستند. باقیش روابط معمولی هست. 

2706