1147
44

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1158
آره ارث داشتیم ولی کلومیفن احتمال دوقلوزایی بالا میبره

ای بابا خوشبحالت من ارزومه دوقلو داشته باشم 😍😍🙏🏻.. کاشکی نیمچه ارثی هم ما داشتیم..اخه فک کنم این قرص هم ب تنهایی کلفی نباشه

خاطرات ادم شاید مثل موادسوختنی باشد، میسوزند تا زنده باشند
1125
آره عزیزم من دوقلو باردار شدم😊😋. ماه اول اقدامی؟

نه عزیزم6 ماه اقدام کردم نشدم الان دکتر اینو بهم داده و مدغورمین برای تنظیم قاعدگی ماه چندم باردار شدی؟ 

بعد چند ماه عزی م؟ 

۷ماه اقدام بودم

ولی همون ماهی که قرص خوردم شد

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردارنیستم تیکر تولد یکسالگی دوقلوهامه😍
1167
نه عزیزم6 ماه اقدام کردم نشدم الان دکتر اینو بهم داده و مدغورمین برای تنظیم قاعدگی ماه چندم باردار ش ...

من چون دوقلو میخواستم دکی بهم کلومیفن با۱۰تا متفورمین داد همون ماه اول باردار شدم

ای بابا خوشبحالت من ارزومه دوقلو داشته باشم 😍😍🙏🏻.. کاشکی نیمچه ارثی هم ما داشتیم..اخه فک کنم این ...

منم چون دوقلو دوست داشتم دکی بهم کلومیفن داد  گفت با مصرف این قرص فقط۸درصد احتمال داره ک دوقلو بشه ک خداروشکر شد...

من ک خوردم کلی حساسیت هامو بالا برد مثلا نوک سینه هام تا زخم شدن دیگ داشت میرفت و... ک گفتم باردارم دوسه روزم عقب افتاد با کلی امید بی بی زدم منفی شد و پریود شدم دیگ هم نخوردم برو بابا اعصابمو خورد کرد فقطم یکماه خوردم، کاش یکی بود امام زمان یا کسی ازش میپرسیدیم حکمت خدا چیه؟ ک یه آدمی ک میبینه بدی زیاد داره جنسش خرابه تفرقه اندازِ تا خواست باردار شد یا حداکثر یکی چندماه اینور اونور، اونوقت منی ک بد هستم گناهکارم اما همش رو خودم دارم کار میکنم بهتر بشم ب کسی حداقل ظلم نکنم اونوقت یکسال و نیمِ اقدامم و نمیشه اونم با شوهری ک عاااااااشق بچس