1177
44

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

منم با همین قرص باردار شدم الآنم بچم رو پامه

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   
آره ارث داشتیم ولی کلومیفن احتمال دوقلوزایی بالا میبره

ای بابا خوشبحالت من ارزومه دوقلو داشته باشم 😍😍🙏🏻.. کاشکی نیمچه ارثی هم ما داشتیم..اخه فک کنم این قرص هم ب تنهایی کلفی نباشه

خاطرات ادم شاید مثل موادسوختنی باشد، میسوزند تا زنده باشند
8
آره عزیزم من دوقلو باردار شدم😊😋. ماه اول اقدامی؟

نه عزیزم6 ماه اقدام کردم نشدم الان دکتر اینو بهم داده و مدغورمین برای تنظیم قاعدگی ماه چندم باردار شدی؟ 

بعد چند ماه عزی م؟ 

۷ماه اقدام بودم

ولی همون ماهی که قرص خوردم شد

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردارنیستم تیکر تولد یکسالگی دوقلوهامه😍
بعد چند ماه عزیزم پریودت منظم  بود؟

آره منظم بود بایه بار مصرف

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   
1179
نه عزیزم6 ماه اقدام کردم نشدم الان دکتر اینو بهم داده و مدغورمین برای تنظیم قاعدگی ماه چندم باردار ش ...

من چون دوقلو میخواستم دکی بهم کلومیفن با۱۰تا متفورمین داد همون ماه اول باردار شدم

ای بابا خوشبحالت من ارزومه دوقلو داشته باشم 😍😍🙏🏻.. کاشکی نیمچه ارثی هم ما داشتیم..اخه فک کنم این ...

منم چون دوقلو دوست داشتم دکی بهم کلومیفن داد  گفت با مصرف این قرص فقط۸درصد احتمال داره ک دوقلو بشه ک خداروشکر شد...

آره منظم بود بایه بار مصرف

منم پریودم منظمه اگه سر خود بخورم عیبی نداره؟شما دوز چن مصرف میکردی و طریقه مصرفت چطور بود؟

میگن هر وقت دیدی از هر طرف مشکل میباره تو زندگیت خدا رو خیلی شکر کن...پس خدایا شکر شکر شکر شکر شکر....🤗

من ک خوردم کلی حساسیت هامو بالا برد مثلا نوک سینه هام تا زخم شدن دیگ داشت میرفت و... ک گفتم باردارم دوسه روزم عقب افتاد با کلی امید بی بی زدم منفی شد و پریود شدم دیگ هم نخوردم برو بابا اعصابمو خورد کرد فقطم یکماه خوردم، کاش یکی بود امام زمان یا کسی ازش میپرسیدیم حکمت خدا چیه؟ ک یه آدمی ک میبینه بدی زیاد داره جنسش خرابه تفرقه اندازِ تا خواست باردار شد یا حداکثر یکی چندماه اینور اونور، اونوقت منی ک بد هستم گناهکارم اما همش رو خودم دارم کار میکنم بهتر بشم ب کسی حداقل ظلم نکنم اونوقت یکسال و نیمِ اقدامم و نمیشه اونم با شوهری ک عاااااااشق بچس