2733
2739
عنوان

بچه تو شکم مو کشت حالا زنش بارداره

| مشاهده متن کامل بحث + 3776 بازدید | 144 پست

چیکار میکردم با حال زار و داغون رفتم خونه پدرم و گفتم میخوام شکایت کنم و مادرم گفت مارو تو مردم انگشت نشون نکن و مردم می‌فهمن و کلی حرفه‌ای دیگه بعدم که خواستم شکایت کنم  دیگه فایده ای نداشت

عزیزم اگه مطمئنی دروغه خب وقت تلف نکن برو بیرون از تاپیک من جایی که حس کنم راست نمیگن یا دنبال بالا ...

درسته ولی اصلا دوس ندارم فکرکنن کسی خره من نمیگم استارتر دروغ گوعه فقط میگم مدرک بذاره همین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داری حرف تو دهنش میذاری عزیزم ؟؟؟

اون اگه  می خواست بگه تا حالا گفته بود بی خیال

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
چقدر سایت مزخرف شده یه عده تازه وارد ریختن اینجا فکر میکنن کارآگاه گجت هستن بسه دیگه هر کس هر چی ...

👍

عکستو عوض کردی مبی؟همون کلاه قرمزه هستی؟😉

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2731

من واقعا دلیل این برخوردها رو متوجه نمیشم خانم من دروغگو من شیاد مگه چیزی از شما کم کردم؟ مشکلی برای شما بوجود آوردم؟ چه ضرری به شما زدم؟ این چه برخوردی؟ 

2738

کاری به وحشی بودن برادر شوهرت ندارم که توش شکی نیست اصلا

ولی چطور هیچ کاری نکردی ؟ چطور غیرت شوهرت قبول کرد ؟ بچش رو کشت هیچی نگفت ؟ حتی اگه باردارم نبودی برادر شوهرت حتی یه دونه تو دعوا تو گوشت میزد شوهرت باید خیلی بی غیرت میبود که هیچی نگه بهش ..

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
اصلا ب هیچ سوالی جواب نمیده دقت کن ن میاد از دفترچه ببیمه ن از سونو هیچی عکس نمیذاره فقط واس خودش دا ...

وای به منو شما چه ارتباطی داره خب باور نمیکنی برو بیرون چه ضرری به من شما میرسونه ؟اومده درددل مگه داره پز میده یا کمک مالی میخواد که مدرک میخوای؟

کاری به وحشی بودن برادر شوهرت ندارم که توش شکی نیست اصلا ولی چطور هیچ کاری نکردی ؟ چطور غیرت شوهرت ...

ما ارتباطمونو قطع کردیم با همه خانواده اش الان هم هیچ ارتباطی نداریم 

وای به منو شما چه ارتباطی داره خب باور نمیکنی برو بیرون چه ضرری به من شما میرسونه ؟اومده درددل مگه د ...

منم دقیقا همینو میگم منتها این خانم دست بردار نیست

2706