2733
2734
عنوان

بچه تو شکم مو کشت حالا زنش بارداره

| مشاهده متن کامل بحث + 3739 بازدید | 144 پست
ما ارتباطمونو قطع کردیم با همه خانواده اش الان هم هیچ ارتباطی نداریم  

عزیزم فک میکنی این کافی بود ؟ و فکر میکنی تا اخر عمر ادامه داره ؟ مطمعن باش یه جایی اشتی ام میکنه شوهرت .

باید از خودت و بچت دفاع میکردی الانم که دیگه گذشته با فکر و خیال درست نمیشه سعی کن بهش فک نکنی .

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤

کاراگاهان عزیز که دوروزه عضو شدین مدرک میخواین کاسه کوزتوتو جمع کنید انقدر فسفر نسوزونید حیفه واسه زندگی خودتون تموم میشه اونوقت دیگران میان واستون کاراگاه بازی در میارن زمین گرده 😏.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فک میکنی این کافی بود ؟ و فکر میکنی تا اخر عمر ادامه داره ؟ مطمعن باش یه جایی اشتی ام میکنه شو ...

نمیدونم چی بگم حق با شماست و کوتاهی کردم و تا همین جاشم فقط دارم حسرت کارهای نکرده مو میخورم چون من خیلی ضربه خوردم ازشون و اونها الان دارن خوش و خرم زندگی میکنن و من فقط افسوس میخورم.همه حرف از قانون طبیعت و گردی زمین میگن اما اونا خوش و خرمن و من همش افسرده و حسرت خورده

2731
نمیدونم چی بگم حق با شماست و کوتاهی کردم و تا همین جاشم فقط دارم حسرت کارهای نکرده مو میخورم چون من ...

تو اون زمان باید کار مناسب رو انجام میدادی که ندادی .

الان فکر و خیال فایده نداره و مطمعن باش جواب پس میده برادر شوهرت چوب خدا صدا نداره ..

من به این ایمان دارم از هر دست بدی از همون دست میگیری .

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
تو اون زمان باید کار مناسب رو انجام میدادی که ندادی . الان فکر و خیال فایده نداره و مطمعن باش جواب ...

درسته. نمیدونم تا الان که هیچی ندیدم از معجزات خداوند و اینکه فقط حسرت نصیبم شد 

خانواده ام بعد از مدتی تازه متوجه شدن که باید میزاشتن شکایت کنم ولی خب چه فایده باور کنید حتی با شکایت هم دلم آروم نمیگیره دلم میخواد یک روز غمی در حد غم دل منو تجربه کنن تا بفهمن چیکار کردن باهام

2740