2737
2739
عنوان

چرا سلیقه نی نی سایتیا اینطوریه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 154 پست
مثلا خیلی خانما خودشون (اجااازه)ندارن شلوار۹۰بپوشن کافیه یه استایل با شلوار نود بذاری،اینقد باید حر ...

خیلی اینجا میبینم خخخخخ انگار دشمن خونی هستن 😂

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چجوری تو ی تایپیک دوستمو صدا بزنم؟؟ 

@بذار 

بعد بدون فاصله دادن اسمشو بنویس

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2728
خیلی اینجا میبینم خخخخخ انگار دشمن خونی هستن 😂

واقعا خیلی رفتار بدی دارن

یا تاپیک راجع به حجاب،یکدفعه یکی پرسید جلو خانواده همسرتون حجاب دارید ما گفتیم نه،دیگه به چشم کافر وملحد بهمون نگاه میشد 😄

از مانتو جلوبازم نگم برات،میگن عقده جلب توجه دارید😑😑

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2738
منم دنبال کیف این مدلیم،ولی همشون یک رنگن

این دو تا پیج شهرمونو داشته باشید 

همیشه خریدامو ازش میکنم😍👌

خیلی کاراشون شیک و زیباست 

های کپی های درجه بالا

gallery.sedena

betis_gallery

گذاشتم تا انقد خوزستان خوزستان پیف پیف بو میده نکنن😒😒😒

مثلا خیلی خانما خودشون (اجااازه)ندارن شلوار۹۰بپوشن کافیه یه استایل با شلوار نود بذاری،اینقد باید حر ...

فقط در تعجب چرا اکثرا اینجا مخالف تیپ راحتن و معمولا گارد دارن 

نسبت ب خانمای دوست پسر دلشته گارد دارن 

نسبت ب کسایی ک پولدارن گارد دارن

اصلا ایناش برام عحیبه

چجوری تو ی تایپیک دوستمو صدا بزنم؟؟  

صداتو صاف میکنی. سینه اتو هم کفتری میکنی با صدای بلند صداش میکنی. خودش پیاد تو تاپیک😎

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
این دو تا پیج شهرمونو داشته باشید  همیشه خریدامو ازش میکنم😍👌 خیلی کاراشون شیک و زیباست  ...

مرسی عزیزم 😘😘😘

نه بابا خوزستان خیلیم عالیه

فقط در تعجب چرا اکثرا اینجا مخالف تیپ راحتن و معمولا گارد دارن  نسبت ب خانمای دوست پسر دلشته گ ...

تنها یک دلیل داره 

حسادت

2706