2726
عنوان

چرا سلیقه نی نی سایتیا اینطوریه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 154 پست

اینطور مواقع

با این مدل پستا ک تو تاپیکای بقیه مواجه میشم

فقط میخوام بگم خودت عکس خریداتو بذار ببینم جنیفر خانوم چی خریدی

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

عزیزم سلیقه رو ول کن بالاخره یه چیز شخصیه قرار نیست همه مثل هم باشن!من تعجب میکنم از ادب بعضی کاربرا که انگار مجبورشون کردن نظر بدن و بزنن تو ذوق طرف!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من‌که دیگ  ازین تاپیکا نمیزارم یبار ی مدل مانتو گزاشتم اول تا اخر پستا گفته بودن افتضاحه چرا؟؟چون خودم گفته بودم ی مدل مانتو خوشگل جستم بیاین 

حالا اگ‌میگفتم مدل مانتو زشته مگه نه؟همه میگفتن نهه خوشگله 😅😅😅😅

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

نی نی سایت سرزمین عجایبه  

هیچی تو سلیقه شون نیست 

عکس هر مانتویی رو هم  که میذارن یه عده میگن  این برای تا سرکوچه رفتن خوبه 

خیلی دوست دارم مانتوهای این افراد وببینم 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
منکه ب نظر خواهی اصلا اعتقادی ندارم .. هرچی باب دلم باشه میخرم و نظر دیگران برام مهم نیست. 

منم به این نتیجه رسیدم

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

عزیزم وقتی نظر میخوای باید منتظر نظرات مخالف هم باشی مگه اینکه تاکید کنی اونایی که خوششون اومده نظر بدن 😘😘😘😘

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی

عزیزم  مردم عزیز ایران ی خصلتیو دارن اونم اینه ک ب هر نحوی شده سعی میکنن دیگرانو بکوبن.

ربطی ب نی نی سایت نداره.

میخان همش انرژی منفی بدن

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
2706