2703
2553
عنوان

چرا سلیقه نی نی سایتیا اینطوریه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 154 پست
مثلا خیلی خانما خودشون (اجااازه)ندارن شلوار۹۰بپوشن کافیه یه استایل با شلوار نود بذاری،اینقد باید حر ...

خیلی اینجا میبینم خخخخخ انگار دشمن خونی هستن 😂

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری تو ی تایپیک دوستمو صدا بزنم؟؟ 

@بذار 

بعد بدون فاصله دادن اسمشو بنویس

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2456
خیلی اینجا میبینم خخخخخ انگار دشمن خونی هستن 😂

واقعا خیلی رفتار بدی دارن

یا تاپیک راجع به حجاب،یکدفعه یکی پرسید جلو خانواده همسرتون حجاب دارید ما گفتیم نه،دیگه به چشم کافر وملحد بهمون نگاه میشد 😄

از مانتو جلوبازم نگم برات،میگن عقده جلب توجه دارید😑😑

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2714
منم دنبال کیف این مدلیم،ولی همشون یک رنگن

این دو تا پیج شهرمونو داشته باشید 

همیشه خریدامو ازش میکنم😍👌

خیلی کاراشون شیک و زیباست 

های کپی های درجه بالا

gallery.sedena

betis_gallery

گذاشتم تا انقد خوزستان خوزستان پیف پیف بو میده نکنن😒😒😒

مثلا خیلی خانما خودشون (اجااازه)ندارن شلوار۹۰بپوشن کافیه یه استایل با شلوار نود بذاری،اینقد باید حر ...

فقط در تعجب چرا اکثرا اینجا مخالف تیپ راحتن و معمولا گارد دارن 

نسبت ب خانمای دوست پسر دلشته گارد دارن 

نسبت ب کسایی ک پولدارن گارد دارن

اصلا ایناش برام عحیبه

چجوری تو ی تایپیک دوستمو صدا بزنم؟؟  

صداتو صاف میکنی. سینه اتو هم کفتری میکنی با صدای بلند صداش میکنی. خودش پیاد تو تاپیک😎

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
این دو تا پیج شهرمونو داشته باشید  همیشه خریدامو ازش میکنم😍👌 خیلی کاراشون شیک و زیباست  ...

مرسی عزیزم 😘😘😘

نه بابا خوزستان خیلیم عالیه

فقط در تعجب چرا اکثرا اینجا مخالف تیپ راحتن و معمولا گارد دارن  نسبت ب خانمای دوست پسر دلشته گ ...

تنها یک دلیل داره 

حسادت

2706