2737
2739
عنوان

چرا سلیقه نی نی سایتیا اینطوریه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 154 پست
دوستان بحث سلیقه نیس مثلا کیفه کاملا مشخصه بالای سیصد  تومنه میان میگن شهر ما ۲۰تومنه خخخخ خب ...

اخ دقیقا همینو میگم

شما کامل متوجه میشی من چی میگم

کفش خریده 280

بعد میگه چند میارزه 

میگه 50

عاخه خدایا الان دمپایی پلاستیکی بهت میدن این قیمت؟؟؟؟؟؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی عزیزم مثال بارزش خودت میتونی باشی که یه روز عکس کیفی که از زارا خریدی رو گذاشتی یهو یکی اوم ...

حرفت درسته 

ولی عب نداره بذاریم رو حساب رو تفاوت فکرا چ میشه کرد دگ ❤️❤️❤️❤️😘

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2728
استارتر اینجور نظرات جریان همون گوشت و گربه هست دیگه :))

دقیقا

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
نوش جان ایندفعه رومن دوست ندارم 😂😂😂😂😂

پ چی دوس داری تو میرزا قاسمی هان؟؟😒😒😒😂😂

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
اخ دقیقا همینو میگم شما کامل متوجه میشی من چی میگم کفش خریده 280 بعد میگه چند میارزه  میگه ...

میفهمم من

مثلا کتونی بالنسیاگا میذاری میگی خریدم فلان تومن خیلیا میان میگن سرت کلاه رفته شهر ما صدتومنه خب کلا کار فرق داره کفی اونا ی ماهه زرد میشه دور کار چسبی هستش همه جا ۱۵۰تومنیشم هست چ ریطی داره خخخ

یارو آل استار میخره چند تومن ۴۰تومنیاش هم همه جا هست چ ربطی ب هم دارن هزار جور های کپی با هر لولی هست ک از جلو مشخصه یا حتی توهمون عکس داد میزنه

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2740
شهر خودم اهواز  از دبی میارن  300

منم دنبال کیف این مدلیم،ولی همشون یک رنگن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
رفته مانتو گرفته از مانگو کفش از چرم مشهد بعد میگن اینارو تو شهر ما میدن nتومن(مثلا نصف قیمت استار ...

همین رو بگو. 😂😂😂 فقط نی نی سایتیها نیستن ها. مامانم هم همین خصلت رو داره. مثلا من کفش خریدم ۴۰۰ با کلی ذوق میرم خونه اشون میپرسه چقدر خریدی من هم میگم اینقدر. میگه ولللللک گولت زدن همینو تو بساطیها میدن ۶۰ تومان 😂😂😂😂😂کلا سیمان با گچ و با پاست و قیمه میریزه تو سر ذوق من

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
مراقب خودتون باشین.پروازتون فرداست؟؟؟

کجا میرن مگ؟؟

اخ دقیقا همینو میگم شما کامل متوجه میشی من چی میگم کفش خریده 280 بعد میگه چند میارزه  میگه ...

صندل الان صدوپنجاه تومنه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2706