2737
2739
عنوان

میترسم شکم پدربزرگم پاره بشه

503 بازدید | 53 پست

بچه ها پدربزرگم ۷۶ سالشه . سرطان روده بزرگ داره متاستاز کرده . الان فقط دنده هاش سالمه میگن قلبش کبدش همه اعضای داخل شکمش نابود شده . از همه بدتر شکمشه . انقدر بزرگ شده ک میگی الان پوستش میشکافه . خیلی دلم براش کبابه . دور از جون شما و همه آدما کسی رو دیدین تابحال اینجوری بشه؟ شکمش خیلی شدیدا بزرگ شده حتی نمیتونه بلند بشه یا بشینه بدون تکیه گاه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

زنده میمونه؟

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس

خدا کمکشون کنه زودتر از درد خلاص بشه 

باید جز اب سیب هیچ چی نخوره

کبد نداره بدنش در اصل و نباید چیزی بخوره جز اب و اب سیب 

بدن بدون کبد ورم میکنه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2740
زنده میمونه؟

نه 

و خیلیم درد میکشه متاسفانه 😢

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

عزیزم من دخترم مشکل کبد داشت کبدش بزرگ شد طحالشم بزرگ شد آخر انگار بچه دو سال 9 ماه باردار بود انگار میخواست بترکه متاسفانه نفس نمیتونست بکشه محبور شدییم ک بسپاریمش ب دکترا شکمشو سوراخ کردن و آب شکمشو کشیدن ده روز بعد از این کار فوت شد خدا بر کافر نیاره و پدر بزرگ شمام شفا پیدا کنه ان شا الله

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
عزیزم من دخترم مشکل کبد داشت کبدش بزرگ شد طحالشم بزرگ شد آخر انگار بچه دو سال 9 ماه باردار بود انگار ...

متاسفم 😢😢😢

اره سرطان داشت هر چند روز یه بار که خیلی شکمش بزرگ میشد میبردن تو بیمارستان خالیش میکردن

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
2706