2752
2734
عنوان

میترسم شکم پدربزرگم پاره بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 53 پست
😔 عزیرم اگه میتونی باز باردار شو چون توواین مواقع خوده دکتر ها به مادری که بچه از دست میده پیشنهاده ...

نمیشه گلم چون دکترا گفتن دیگه باردار نشی احتمال زیاد بچه دیگتم اینجوری بشه چون چیزی نفهمیدن چرا اینجوریشده گفتم مشکل ژنتیک هست

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب خاطرش افسردگی گرفتم و خودمم دارم نابود میشم 

عزیز دلم بخاطر پسرت قوی باش . خدارو شکر کن ازین همه درد رها شد ‌ . قوی باش و زندگی کن . خیلی سخته ولی چاره نداریم

عزیز دلم بخاطر پسرت قوی باش . خدارو شکر کن ازین همه درد رها شد ‌ . قوی باش و زندگی کن . خیلی سخته ول ...

آره تلاشمو میکنم ولی گاهی شیطون گول میزنه و خودمو میبازم ولی خوب تصمیمو گرفتم تغییر کنم ان شا الله

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
2731
آره تلاشمو میکنم ولی گاهی شیطون گول میزنه و خودمو میبازم ولی خوب تصمیمو گرفتم تغییر کنم ان شا الله

خودتو نباز عزیزم به این فکر کن دخترت چقدر الان جاش راحته  همین قوت قلب بهت میده . به گذشته فکر نکن .  سعی کن 

ممنون از همه عزیزایی ک اینجا پیام دادن و درد دلمو گوش دادین ببخشید نمیشه پیامارو ریپلی بزنم نتم بشدت سرعتش کم شده . خدا به همتون و عزیزاتون سلامتی بده بحق امام رضا و رفتگانتونو بیامرزه

خیلی ظالمانس  اما ای کاش ایرانم مثل خارج بود  بیماریای لاعلاجو راحت میکردن از اینکه زجر ...

فقط سویس این  اجازه رو میده   افراد پول دار و بیمارمیرن  سویس تا خودشون رو راحت کنن

کی روژین جان؟ پدربزرگمو حتی جراحی هم نمیکنن میگن فایده نداره

فامیل شوهرم بود عزیزم فکر کنم شیش هفت سالی بود درگیر بود 

چند ماه پیش فوت کرد 

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞