2733
2734
عنوان

میترسم شکم پدربزرگم پاره بشه

504 بازدید | 53 پست

بچه ها پدربزرگم ۷۶ سالشه . سرطان روده بزرگ داره متاستاز کرده . الان فقط دنده هاش سالمه میگن قلبش کبدش همه اعضای داخل شکمش نابود شده . از همه بدتر شکمشه . انقدر بزرگ شده ک میگی الان پوستش میشکافه . خیلی دلم براش کبابه . دور از جون شما و همه آدما کسی رو دیدین تابحال اینجوری بشه؟ شکمش خیلی شدیدا بزرگ شده حتی نمیتونه بلند بشه یا بشینه بدون تکیه گاه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

زنده میمونه؟

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس

خدا کمکشون کنه زودتر از درد خلاص بشه 

باید جز اب سیب هیچ چی نخوره

کبد نداره بدنش در اصل و نباید چیزی بخوره جز اب و اب سیب 

بدن بدون کبد ورم میکنه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
زنده میمونه؟

نه 

و خیلیم درد میکشه متاسفانه 😢

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

عزیزم من دخترم مشکل کبد داشت کبدش بزرگ شد طحالشم بزرگ شد آخر انگار بچه دو سال 9 ماه باردار بود انگار میخواست بترکه متاسفانه نفس نمیتونست بکشه محبور شدییم ک بسپاریمش ب دکترا شکمشو سوراخ کردن و آب شکمشو کشیدن ده روز بعد از این کار فوت شد خدا بر کافر نیاره و پدر بزرگ شمام شفا پیدا کنه ان شا الله

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
عزیزم من دخترم مشکل کبد داشت کبدش بزرگ شد طحالشم بزرگ شد آخر انگار بچه دو سال 9 ماه باردار بود انگار ...

متاسفم 😢😢😢

اره سرطان داشت هر چند روز یه بار که خیلی شکمش بزرگ میشد میبردن تو بیمارستان خالیش میکردن

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
2706