2733
2734
عنوان

مامانم زنگ زد که آبروم بردی

2517 بازدید | 73 پست

سلام دوستان من تاپیک هام هستن شوهرم زن میخاست بگیره بخاطر اینکه جایی رفتن نداشتم مجبور شدم بهش رضایت دادم.یروز قبل رضایت دادن زنگ مامانم زدم که میخام طلاق بگیرم بیام سرصدا کرد که اینجا نباید بیایی منم گریه کردم گفتم حتی اگه مردم هم نیاینن سر قبرم اگه بیایین هم داخل قبر فوشتون میدم دیگه فرداش شوهرم منو اقد کتک زد و از خونه بیرونم کرد منم یه نیم ساعتی بیرون نشستم دیدم فایده نداره من جایی ندارم برم قبول کردم و رفتم رضایت دادم زن بگیره یه هفته بعد گفتم دنیا ارزش ندار زنگ زدم مامانم هزار حرف بهم زد که تو آبروم بردی فردا مردم نمیگن بخاطر بچه رضایت داده میگن حتما زنه یکاری کرده که شوهرش زن گرفته و هزار حرف دیگه تو آبرو پدرت بردی هرکی فهمید بابات نمیزارن داخل قبر راحت باشه منم گریه کردم گوشی قطع کردم الان موندم زنگش بزنم باز یا کلا قطع رابطه کنم 

به یاد خندهای پدرم گریه میکنم 🥹هیچ وقت لحظه جون دادنت که مرا بوسیدی فراموش نمیکنم 😔به یاد بهترین پدر دنیا فاتحه صلوات 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو خیابون چادر بزنی بخوابی از خونه اون نادر و اون شوهر بهتره

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                            اهداف:                            🧡منجم آماتور.                            کاراته کار ❤️برنامه نویسی💙 ریاضی💛 زبان انگلیسی 💜مطالعات روانشناسی 💚                   

بمیرم برا دل خودت...

کاش مامانت میگفت عزیز دلم بیا جات رو سرمونه

اون نامردو ول کنو بیا😓

برات صلوات فرستادم انشالله جوری که فکرشو نمیکنی وزق برگرده و زندگی به کامت شه🙏

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

مادرتو ول کن به هیچ دردت نمیخوره ببین با این مردک چکار باید بکنی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
با هووت؟ اگه خونه خودتی شوهرتم کارت نداره دیگه ب مامانت زنگ نزن

نه عزیزم هوو هنوز نگرفته و اونو می‌بره یه شهر دیگه 2ساعت فاصله هست 

به یاد خندهای پدرم گریه میکنم 🥹هیچ وقت لحظه جون دادنت که مرا بوسیدی فراموش نمیکنم 😔به یاد بهترین پدر دنیا فاتحه صلوات 
عجب دنیایی شده ،تو این مدت بگرد دنبال کار ،کم کم یه خونه اجاره کن طلاق بگیر ارزش نداره برا یه لقمه ن ...

حق طلاق ازش گرفتم میخام حداقل یکسال یه چیزی جمع کنم بعد طلاق بگیرم 

2706