2733
2739
چطوري جداشم وقتي هيچكس نيس مامانم ميگه حداقل يه سال تحمل كن

منم مث تو مجبور ب نامزدی شدم۳سال تلاش کردم کسی برای طلاق راضی نشد ازدواج کردم دیدم هزار برابر بدتر شد اونموقع انقدر سرسخت وایسادم جلوشون ک راضی شدن ب جدا شدن و تونستم ی زندگی خیلی بهتر بسازم

درون هر انسان ک میشناسی...انسانیست ک نمیشناسی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم عزیزم منم ۲۳ سالمه دوس دارم بهم محبت بشه شوهرم نازمو بکشه بهم مستقیم بگه دوست دارم و از این ...

دقيقا تو همين ميدونه ماه عسل براش فقط خوردن خوابيدن و رابطه

رابطه تموم شد اهميت نداد كه نميخوام تو اين يه هفته دوتا سيلي ام ازش خوردم باور كن خيلي عصبيه ازش ميت ...

واقعا میگی؟

داری راست میگی؟ 

خون اومد؟؟؟ 

میام خصوصی

همون شب ک بم.گفتی؟ 

اخهدمن ک بهت گفته بودم 

دختر چرا قبول کردی؟  

💚💜You and me together, nothing is better
2731

من عصبی شدم از کارات، برم بهتره. من پسر بودم و بام اینجوری بازی میشد و در عین حال هم بهم میگفت: دوستت ندارم، چون عقد بودیم رابطه میخواستم و میرفتم.( مردا انتقامشون با ما فرق داره) به نظرم جدا میشه ازت، ولی نه به این راحتیا که تو میخوای

2740
سعي كنه دوسش داشته باشه؟؟؟؟ از اون حرفا بودا

ازاون حرفا نبود الان بره پیش مشاور بهش میگه نکات مثبتشو در نظر بگیر و سعی کن دوسش داشته باشی

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ تو بهر هیچ برهیچ مپیچ

بعضياتون خيلي حرفاي عجيبي ميزنيد ٣٥ سال اصن سني نيست.يه جوري ميگيد سنش بالاست ادم تعجب ميكنه!!!تفاوت سني غير عادي هم ندارن اينا.فقط خانم تو دنياي رمان ها سير ميكنن اقا واقعيت هاي زندگي رو دارن ميبينن

برا همينه كه من هميشه ميگم زن و مرد زير سي سال نبايد ازدواج كنن بايد برن دوس پسر بازي و دوس دختر بازي 

كاش بشه كاش اون نخواد

ببین من ارزوی مرگ شوهرمو میکردم 

چرا اا انقد سر ناسازگارس داری؟ 

عزیز دلم من بهت حق میدم 

عزیزم باور کندمیفممت 

تو فقط یکم صبر کن 

تو فقط یکم محبت کن 

همه پلای پشت سرتو خراب نکن دختر خوب

💚💜You and me together, nothing is better
2706