2752
2734
من ميدوني خودم دوست داشتم شوهرم از خودم بزرگ باشه ولي اشتباه كردم 

رابطه ات با پدرت خوب نیست. از این جمله ات پیداست. دختری که از محبت پدر محروم بوده، دنبال همسر نیست. چشم به محبت پدرانه داره. عم با سن بالاتر ازدواج میکنن،هم واقعیت های زندگی رو نمیبینن و فقط محب میخوان. اونم محبت با ساپورت عاطفی،در صورتی که خودشون تا حدودی سرکشن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخه كاري نميكنه دوسش داشته باشم من عشق ميخوام علاقه ميخوام اون رابطه ميخواد من و اون دنيامون فرق دار ...

از تو به يك اشاره از اون به سر دويدن خوب امتحان كن خيلي از افراد درون گرا هستن يكي بايد پيش قدم بشه خب

من شوهر خودم يه دوستت دارم از دهنش به زور در مياد بايد با گار انبر از دهنش حرف عاشقانه كشيد بيرون خيلي هم رمانتيك نيست بخاطر شغل و شخصيتس عوضش خيالم راحته نيشش برا زناي ديگه هم باز نيست عوضش حداقل ١٥ تا سفر خارجي برده منو گردونده و اين از محبتش بوده از وظيفه ش نيست . عوضش بدون نظر من هيچ تصميمي نميگيره عوضش وقتي مريض ميشم مث زن وايميسه كارخونه ميكنه پرستاري ميكنه حالا بگم مثلا چرا يه گل ده تومني !!! يا يه كادو صد تومني نخريد برام!! خب دنياي پولش زير دستمه

سعي كن شوهرتو با خودش مقايسه كني .دوسش هم نداري اذيتش نكن رك و راست بهش بگو دوستت ندارم بريم توافقي جدا شيم به همين راحتي 

2731
پس چيكار كنم آخه همه ميگن كسيكه دست بزن داره درست نميشه من ناراحت ميشم روحم داغون ميشه 

وقتی سنت اینقدر پایینتره، اجازه تربیت کردن شما رو به خودش میده. با این آدم نباید لجبازی کنی که خودت ضرر میکنی. عقدتون از بیخ و بن اشتباه محض بوده

اگه دوسش نداری جداشو مطمئن باش با تجربه ای ک بدست اوردی دنیای بهتری میتونی بسازی...منم مث تو بودم

چطوري جداشم وقتي هيچكس نيس مامانم ميگه حداقل يه سال تحمل كن

اون اهل ابراز علاقه و اين چيزا نيس خيلي مردانس خيلي جديه 

میدونم عزیزم

منم ۲۳ سالمه دوس دارم بهم محبت بشه شوهرم نازمو بکشه بهم مستقیم بگه دوست دارم و از این حرفل ولی شوهرت سنش بالاس ابراز علاقه ی اینجوری واسش سخته ب نظرم شاید ابراز علاقه رو ب رابطه میدونه😅من فقط با زدنش نمیتونم کنار بیام‌چون اصن کار درستی نیس

برین پیش یه مشاور

قبول نميكنه بهش گفتم من ديگه هيج علاقه اي بهت ندارم 

بگو از اول نداشتم و نخواهم داشت هيچ مردي دلش نميخاد با زني كهازش متنفره زندگي كنه مطمينم خودت شل كن سفت كن ميكني تو سال ديگه اينجا تاپيك بارداري هم ميزني ببين كي گفتم

چطور مگه؟  چیکار میکنه؟  را.بطه خواست ازت؟

رابطه تموم شد اهميت نداد كه نميخوام تو اين يه هفته دوتا سيلي ام ازش خوردم باور كن خيلي عصبيه ازش ميترسم درست ندارم كنارم باشه 

2706