2733
2739
خريت كردم خودم ميدونم نميدونم دوست داشتم همسرم بزرگ باشه پشتيبانم باشه فكراي احمقانه

دور از جون .ولی تا با شرایطت کنار نیومدی نرو سر خونه خودت ،چون این فکرها ولت نمیکنه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم دختر بدقلقي هستي.اونم از دست رفتاراي تو هست كه اينجور پرخاشگر و عصبي هست چون ارامش بهش منتقل نميكني همه مردا مث هم نيستن كه هركس مدل ابراز محبتش يه جوره وقتي برات كادو سفر ميگيره اين يني ابراز علاقه ولي وقتي تو نميبيني و نميفهمي تشكر هم نميكني روي خوش هم نشون نميدي  اونم بدتر قاطي ميكنه مردا همه همينطورن .ميتوني نقاط مثبتش رو برجسته كني ببيني چجور مث موم مياد تو دستت و تبديلش كني به مرد باب ميلت .يكي هم ميبيني چپ و راست واسه زنش زبون ميريزه بعد تقش درمياد داره خيانت ميكنه و دوزار واسه زنش خرج نميكنه .زندگي رمان نيستااا 

ولي اينكه دوسش نداري ربطي ببه اون بدبخت نداره يني نداري ديگه زمان هم حلش نميكنه خوب عالم هم بشه باز يه عيبي روش ميزاري.چون دوسش نداري تكليفتو با خودت روشن كن به نظر من تو اين رابطه شما ميبايست خيلي جدي رو خودت بيشتر كار كني تحت هيچ شرايطي هم عروسي نكن چون تو زود برميگردي از جميع تاپيكات اين نتيجه رو گرفتم تو هر تاپيكي كه ميزني هزار بار ميگي دوسش ندارم

2731
آخه دو سه ماه نامزدی زمان کمیه واسه تصمیم گیری  چرا زدتت؟ حتما خیلی عصبیش کردی که به این زودی ...

ببين يه هفته قبل اينا ولنتاين بود اومد كه بليط آنتاليا گرفتم منم گفتم نميرم من رابطه نميخوام و نميام اونم گفت هم ميلي هم رابطه ميخوام به مامانم گفتم حقو داد به اون بعد منم اعصابم خورد بود خودم ميدونم استباه كردم ولي رفتم خونه دوستم كه دانشجويه مامانم به نامزدم گفت اولشو اونجا زد الانم كلا عصبيه اصلا نميتونم باهاش حرف بزنم يه بارم اينجا زد يه بارم دستمو پيچيوند

تاحالانگفتم طلاق ولی شمااصلادلت باهاش نیست فکرات رابکن یک مدت ازهم جداباشیدببین میخاهی چیکارکنی تصمیم بگیربراخودت ببین دوستش داری اگه نداری یک فکردیگه بکن توانگاراصلادلت بااین اقانیست

2740
تاحالانگفتم طلاق ولی شمااصلادلت باهاش نیست فکرات رابکن یک مدت ازهم جداباشیدببین میخاهی چیکارکنی تصمی ...

به نامزدم گفتم من نميام خونه تو گفت مامانت بياد دنبالت ببرت ولي جاي ديگه نميذارم بري

به نظرم دختر بدقلقي هستي.اونم از دست رفتاراي تو هست كه اينجور پرخاشگر و عصبي هست چون ارامش بهش منتقل ...

اخه كاري نميكنه دوسش داشته باشم من عشق ميخوام علاقه ميخوام اون رابطه ميخواد من و اون دنيامون فرق داره 

چ كاري بود اخه دختر ازم از لج ايندشو ب اين روز مي ندازه!؟؟كجا هستي!؟؟حتما برو مشاوره عزيزم حتما قبل ...

الان ايران نيستم هنوز ولي ميرم ولي كسيكه رومن دست بلند كنه رو نميخوام