2733
2734
عنوان

خرید عیدمو انجام دادم بیاید نظر بدید همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 173367 بازدید | 1000 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم داشتم به همین فکر میکردم

چندتا دلیل داره ک گفتم. اولا دوس دارم زیاد بخرم ک بعد از مدتی دلمو نزنه. دوما از چیزی خوشم بیاد میگیرم چ ارزون چ گرون. اینا رو هم ک گرفتم دوسشون دارم ن بخاطر قیمت کمشون 

مبارک باشه انشالل به شادی بپوشی فقط این همه مانتو رو چرا ی جا دوختیو خریدی کل خرید سالتو فک کنم الان ...

ن دیگ اینا برا چند ماهه.پارجه ها رو از قبل داشتم بعدشم باردار بودم نمی تونستم برش بزنم تا لاغر شدم بعد دوختم

2731
خانمها ببخشید سوال دادم ایا کیف و کفش چرم هر سنی میتونن استفاده کنن یا برا سن خاص مقلا برا اونا ک زی ...

چرمو که همه میتونن استفاده کنن مارال چرم,چرم مشهد,چرم آفریقا تنوع کاراش زیاده ومناسب همه سن ها مدل داره

2738
اینجا هم روسری گرون هست. از مانتوی 200 300 گرفته تا روسری های 100 ب بالا

زن داداش من چند روز پیش یه روسری سرش بود اگه می گفت ۷۰ هزار تومن خریدم باور می کردم این قدر بهش میومد جنسش هم خوب بود گفت از دستفروش ۷هزار گرفته

به شادی وسلامتی لباسات رو استفاده کنی ومبارکت باشن

🌷🌷🌷تقدیم به خانم های گل نی نی سایت
بله کاملا با حرفاشون موافقم ،بعضیا اینجا بمن گفتن که گرون خریدی یا گفتن نمی ارزه ولی چرم پوش ها میفه ...

عزیز شما ک چرم بازی آدرس سایت یا نمایندگی یا پیج اینستا نداری برا کیف پول زنانه؟ 

زن داداش من چند روز پیش یه روسری سرش بود اگه می گفت ۷۰ هزار تومن خریدم باور می کردم این قدر بهش میوم ...

اره منم ب این مساله اعتقاد دارم. بعضیا فقط پول میدن و میگن مارکه اما من ن

کارش خوب نبود. یعنی من راضی نبودم پس چرا میخوای آدرسو 

الان متوجه شدم روسری از سری قبلو گفتی 

قکر کردم این روسریات رو میگی از اینستا گرفتی

عاشق اولی شدم 

مبارکت 

من دزفولم اگه دزفولی آدرس بده برم بخرم  

میگن تو بهشت یه ظرف بزرررگ سیب زمینی سرخ کرده هست ،هر بار که برمیداری...یه فرشته دستت رو نوازش میکنه و میگه: عزیزم با خیال راحت  بخور! زیاد درست کردیم برای خورشت هم  نیست     
2706