2733
2739
عنوان

خرید عیدمو انجام دادم بیاید نظر بدید همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 173366 بازدید | 1000 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکت باشه عزیزم.من کپی همینو دارم خواهرم واسم دوخته خیلی تنخورشون خوبه.بسلامتی استفاده کنی

عزیزم  میفرستی تن خورش رو ؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
2728
هیچ کس درد نداری رو نمیفهمه مگر اینکه چشیده باشه خدا کنه هیچ کس نباشه که تجربه کرده باشه.چقدر آرزوی ...

ایشالله ❤😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
نمیتونم درکتون کنم عزیز دلم.اما به نظرم کسایی که لباس پاره میپوشن اونایی هستن که فقط باپول یارانه زن ...

نه بابا قسط چی واسه شکم بچهام قرض کردم .نه خونه داریم نه ماشین.حالا من خودمو نمیگم کلی میگم .

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍
بخدا ی روسری از اینستا سفارش دادم تو عکس و سر مدل چقدر خوب بود اما اشغال برام فرستادن. توی سر و همرا ...

آدرس پیچ لطفا

میگن تو بهشت یه ظرف بزرررگ سیب زمینی سرخ کرده هست ،هر بار که برمیداری...یه فرشته دستت رو نوازش میکنه و میگه: عزیزم با خیال راحت  بخور! زیاد درست کردیم برای خورشت هم  نیست     
نه بابا قسط چی واسه شکم بچهام قرض کردم .نه خونه داریم نه ماشین.حالا من خودمو نمیگم کلی میگم .

بله حق باشماست.معذرت میخوام عزیزم

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2740
مبارکه عزیزم ولی اتو کاریش خوب نیست

هم اتو کاری

هم مشخصه نوک سوزن چرخ  تیز نبوده و بین دوخت نخ کش کرده

میگن تو بهشت یه ظرف بزرررگ سیب زمینی سرخ کرده هست ،هر بار که برمیداری...یه فرشته دستت رو نوازش میکنه و میگه: عزیزم با خیال راحت  بخور! زیاد درست کردیم برای خورشت هم  نیست     
من فکر میکنم کسایی که پست میزارن میگن تاپیک لباس نزارید شاید کسی که نداره ناراحت بشه اون فرد مستضعف ...

خود من بارها شده دستم خالی بوده ولی تو بازار برای تماشا میگشتم اینم مث بازار گردیه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706