2733
2734
عنوان

غذارستورانی مسموم کننده

146 بازدید | 19 پست

باردارم استراحتم نمیتونم غذا بپزم.دیروز خریدیم جوجه کباب خوشمزه بودولی  از دیشب تاصبح مردم دلدرد شدید نصف شب حالم بد شد چشامو باز کردم دیدم رو سرامیک جلو دسشویی انداختم هنوزم حالت تهوع دارم چشام سیاهی میره مگه چجوری بودک اینجور شدم؟؟ شده غذا۵ روز پیشم خوردم البته خونگی ولی چیزیم نشده بود ولی بعضی رستورانا هیچ بهداشتو رعایت نمیکنن

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

از تهیه غذاهای خونگی بگیرمثلا شهر ما هستن یکی دو نفر که تو خونه اشپزخونه خودشون غذا میپزن هر روزم یک مدل اصولا یعنی رستوران و...نیستن قشنگ غذای خونه ست 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740
از تهیه غذاهای خونگی بگیرمثلا شهر ما هستن یکی دو نفر که تو خونه اشپزخونه خودشون غذا میپزن هر روزم یک ...

اره باید همین کارو بکنم دیگه شوهرم سرراهش گرفت اومد

منم سر بارداریم با غذای رستوران مسموم شدم. تب کردم و برون روی شدید.دکتر بهم سفکسیم داد.

من چشام سیاهی میرفت دستام داغ شد ی صدایی از توگوشام میومد فکر کردم میخوام بمیرم

تو دوران حاملگی غذای بیرون سعی کن نخوری چون اونا غذاهاشون مونده میشه یعنی به هیچ وجه غذای مونده نخور ...

اخه استراحت مطلقم نمیتونم غذابپزم کسی هم نیست هرروز بپزه برام یوقت خواهرم میاد میپزه ولی غذاش شرف داره این ا

2706