2726
عنوان

خرید عیدمو انجام دادم بیاید نظر بدید همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 173366 بازدید | 1000 پست

همشون  خوبن   به  خوشی و مبارکی  بپوشی. خیلی خانومی با قیمتهای  خوب خریدهای  خوبی  کردی.

خدایا به هرکی اینو میخونه سلامتی و آرامش خاطر و قوت قلب عطا کن آمین - خدای مهربون، منم اینو میخونما

سلام مباركتون باشه منم هميشه از خريد بقيه ذوق ميكنم منم شاغلم هميشه واسه خودم هيچي نميخريدم فقط واسه اينكه دلم واسه بقيه ميسوخت حتي طلا هامو استفاده نميكردم چون بقيه نداشتن پولام پس انداز ميشد خودم پيشنهاد ميدادم قرض الحسنه ميدادم بقيه ولي همون اطرافيان واسه خودشون هر چي بهتر بود ميخريدن بيشتر وقتا تو عروسي ها من و بچه هام لباس هاي تكراري مي پوشيديم بقيه لباس جديد از  نظر بقيه شده بودم يه موجود بي سليقه وامل بعد از چندين سال بالاخره ادم شدم از دستم بر بياد كمك ميكنم اما تو مناسبات خريد ميكنم و خدا رو هزار بار شكر  هيچ وقت حسرت نميكشم كه بقيه بالاتر از من هستن يانه اعتقاد دارم از شادي بقيه شاد بشيم خدا بهمون كمك ميكنه من اوايل زندگي تا سه سال يه دست لباس هم نخريدم منم مثل استارتر شيفت هاي سنگين داشتم و قدر پول رو ميدونم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خيابون ما روسري ميفروشن دونه اي ٥ تومن

ميخايد فروش بزنم براتون بفرستم 

اصلا بهشون نمياد حداقل ٣٠ بايد باشن

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2728

تو خوزستان

هندیجان لوازم خانگیش خوبه 

آبادان لباس و لوازم شیک داره 

که بعضی وقتا با قیمت مناسب میشه خرید کرد ازشون 

لنگه و گناوه که عالیه 

دزفول هم تنوع بازاراش زیاده و قیمتهاش هم خوبن 

اما اهواز همه چی گرونه مگه جاهایی که اف خورده باشن 

2706