2733
2734
عنوان

خرید عیدمو انجام دادم بیاید نظر بدید همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 173367 بازدید | 1000 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میخوام کتونی بپوشم و تیپمو یکم تینیجری ترکنم بااینک. سنیم ندارم و در آستانه19سالگیم،کتونی بدع؟؟&n ...

کفشهای کالجم شیکه صندل وبند بندی هم با شلوار تا روقوزک ( قد 90 یا 85)خوب میشه

عزیز شما ک چرم بازی آدرس سایت یا نمایندگی یا پیج اینستا نداری برا کیف پول زنانه؟ 

چرم مشهد تا ١٠ اسفند حراج داره تا دلتم بخواد كيف پول !!! گوگل سرچ كن سايتش رو مياره

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
2731
امیدوارم ناراحت نشی عزیزم قصد بدی ندارم ولی ب نظرم اون کیف و کفش مناسب سن ۵۰ ب بالاس

به نظرم باید همراه با تیپ ببینی چطوره کیفو کفشش رسمی بود وشاید برای تیپهای رسمی استفاده میکنه ازشون

من میخوام کتونی بپوشم و تیپمو یکم تینیجری ترکنم بااینک. سنیم ندارم و در آستانه19سالگیم،کتونی بدع؟؟&n ...

لتفاقا خواهر من مانتوی کوتاه جلوباز سفیدباتقطه های ریز رنگی خریده بود البته براپاییز با بافت طوسی و شال طوسی و کفش سفید اسپرت از این ضد آبا با بندای رنگی انقدر تیمش شیک شده بود و شلوار لی آبی روشن 90 من که اسپرت پوش نیستم عاشقتیپ اسپرت سدم اونم برا مهمونی های زمستونی مثل شب چله و اینا امسال خریده بود 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
ممنونم از نظرتون فقط ببخشید می‌شه لطفا بگید از کجاش خوشتون نیومد؟ مثلا رنگش یا طرح پارچه‌اش یا مدل پ ...

به نظرم به استثنای پارچش بقیش شیک بود 

من تن یکی مشکیشو دیدم با گیپور دوزی مشکی لبه آستیناش ودوریقش شیک بود وخوشم اومد. ازش پرسیدم گفت سبز وآبی وزرشکی وسفیدش را هم مغازه داشت گیپور دوزیش هم ست خودش بود

اگر کرجی آدرس بدم بری بخری

به خوزستان نزدیکه  من تا حالا نرفتم  ولی می بینم دور و وریا زیاد میرن

اره عزیزم نزدیک ما سالی دوسه بارو میریم

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
بله برای همون مدل لباس. وای ممنونم آخیش خیالم راحت شد😄 ممنون که نظر دادین و سپاس از محبتتون😍😘😚😙 ...

فقط گلهاش خیلی درشته ببین شاید تو دوخت خوب درنیاد حتما به یکی که خیاطه نشون بده ببین نظر اون چیه