2737
2734
ببخشيدا ولي چه اخلاقاي داره که از نظر شما خسيسه؟ميشه بگي☺☺

بله اول اینکه با اینکه وصیله داره همیشه با اتوبوس و مترو میریم بیرون دوم اینکه همیشه تو پارک قرار میزاریم که خرجی نکنه اصلا تو این مدت برای ناهار یا شام بیرون نرفتیم. تا حالا کادو نخریده برام.

خب چي شد خوب شد؟ از اشنايي شناختي اينجوريه؟ 

نه نمیدونستم اینجوری تازه عروسی کرده بودیم بعصی اوایل پول خردارو میریختم تو کشو نمیدونستم حواسش هست در حد دویست تومن صدتومن تک تومنی یبار گفت بار اخرت باشه برمیداری بی اجازه شاخ در اوردم گفتم این پول مگه چقدرع بعدم اخلاقشو فهمیدم یه وقت پولشو حتی در حد پونصد تومن هزار تومن گم میکردم خودم میزاشتم رو پولاش 

در کـــل سخته با این اخلاق زندگی کنی من خیلی معذب میشدم چون وقتی سر صد تومن دویست بازخواست میشدم حس حقارت بهم دست میداد 

من ادمی بودم وقتی مجرد بودم با خواهرم میرفتیم فست فودی نزدیک صدهزار میخوردیم میومدیم بیرون 

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

يني حيف وقتت كه برا اين ادم گذاشتي .ماديات مهم نيست ولي باشعوري و بيشعوري شوهر  مهم ترين چالشي هست كه همه زندگيت تحت الشعاعش هست .در ضمن بيرون ميري يه اب معدني برا خودت بخر جلوش فقط هم واسه خودت.

تو این 3 ماه حدود 5 یا 6 بار رفتیم فقط پارک های مختلف بقیش پیام بوده اصلا یه شار ژبرام نخریده این مد ...

شارژ خريدن ك وظيفش نيست

اما بيرون رفتن بايد بهت احترام ميذاشت و جايي ميبرد ك بتونيد بشينيد و چيزي بخوريد

تو سرما اخه كدوم پارك!

حداقل مي اومد تو خونتون صحبت ميكرديد ك بهتر بود!

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
بله اول اینکه با اینکه وصیله داره همیشه با اتوبوس و مترو میریم بیرون دوم اینکه همیشه تو پارک قرار می ...

😑😑😑😯

نه مثل اينکه واقعا يچيزيش ميشه.عزيزم تا دير نشده بايد تصميم بگيري.تو از الان ازش ناراحتي بخاطر اخلاقش پس فردا سر زندگي عمرا بتوني تحمل کني.گلم تو که فعلا جووني ايشالله يه خواستگار بهتر گيرت مياد😍ولي زندگي با مرد خسيس فوق العاده سخته به نظرم😕😕😕

2738
میشه تعریف کنید؟

شوهر من جوری بود مثلا با اتوبوس حتما باید میرفت جایی میگفت من کرایه نمیدم زیاد میگفت زن خرج به اون صورت نداره تو عروسیا قانع نمیشدمارسم داریم شاباش بدیم هرخرجی میکردم باید توضیح میدادم تا قرون اخر 

الان بهتر شدع ولی دلم شکسته سر خورده شدم 

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
بچه ها خواهشا میشه برام دعا کنید خدا بهترین راهو بزاره جلوی پام

حتما برو مشاوره. فقط بدون آدمها عوض نمیشن. ببین چقد خساست ی مرد واست مهمه مثلا ی خانم خ سختشه یکی کمتر. فک کن بعدازدواج بری عروسی مهمونی اون پول بهت نده ببین چقد اذیت میشی بعد تصمیم بگیر

😑😑😑😯 نه مثل اينکه واقعا يچيزيش ميشه.عزيزم تا دير نشده بايد تصميم بگيري.تو از الان ازش ناراحتي ب ...

ترو خدا برام دعا کنید با این نظرات واقعا قانع شدم که زندگی با آدم خسیس سخته

حتما برو مشاوره. فقط بدون آدمها عوض نمیشن. ببین چقد خساست ی مرد واست مهمه مثلا ی خانم خ سختشه یکی کم ...

باید برم پیش مشاوره چون رفتاراش خیلی اذیتم میکنه مثلا سوار اتوبوس شدیم اون کارت خودشو میزنه میره من باید خودم کارت بزنم 😟

نه نمیدونستم اینجوری تازه عروسی کرده بودیم بعصی اوایل پول خردارو میریختم تو کشو نمیدونستم حواسش هست ...

اره خيلي سخته 

منم نوشتم برا كسي تو خونه خودش بهش احترام ميذاشتن برا مسائل مالي يا خودش استقلال داشته

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
من اصلا ملاکم مادیات نیست ولی متاسفانه با اینکه خبر دارم وضع مالی خوبی دارن اصلا خرج نمیکنه به امید ...

هیچوقت به امید تغییر ازدواج نکن این آدم همینه که هست تازه چون تو آشنایی هستین داره بهترین وجهشو بهت نشون میده منم یه دختر ۲۴ ساله دارم وپدرش همیشه بهش میگه اولین چیزی که اگه یه مرد داشت بلافاصله باید ازش دوری کنی خساسته ،درضمن خساست درست بشو نیست خودت رو توی چاهی که ته نداره ننداز عزیزم ودر ضمن اصلا هم واست دیر نشده گلم ،دور از جونت به قول مامان من از درد لاعلاجی به گربه نمی گن خانم باجی، این شوهر نمیشه عزیزم 

2706