2752
2734
عنوان

عکس کیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 2618 بازدید | 132 پست
زیرش ظرف یخ میذاری ؟ یک ربع باهمزن باید بزنی تا خوب فرم بگیره ،باید از حالت براق دربیاد

زمان دقیق زدن مهمه...اون خامه های یخ زده در اوردنشون خیلی سخته زیاد از حد ، اگه  هم بزنی شل میشه باز....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به لاخره اومد....رواین چه تزیینی انجام بدم.هیچ قیفی هم ندارم

گردو بریز

یا همون موز رو رنده کن روش،توت فرنگی، کیوی...

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
ترس نداره از هرچی بترسی باید بری غرقش بشی فر وسیله دست یک زن کدبانو هست 

درس میگی،ولی میترسم دیگه،خواهرمم که خونه مامانم ی وقت روشن میکنه من بچه ها رو میارم بیرون،همش میترسم اتیش بگیریم😁😁😁😁😁😁

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
به لاخره اومد....رواین چه تزیینی انجام بدم.هیچ قیفی هم ندارم

موز هارو در بیار.... خامه ت انگار شله...یه لایه تمیز و صاف و بیشتر خامه بکش صاف در بیاد با شکلات آب شده تزیین کن...ساده و شیک....یکی از بچه ها هم عکس گذاشته ایده بگیر عزیزم..

درس میگی،ولی میترسم دیگه،خواهرمم که خونه مامانم ی وقت روشن میکنه من بچه ها رو میارم بیرون،همش میترسم ...

نترس.من فر گازیمو البته اصلا استفاده نمیکنم چون فر برقی خریدم و بشدت کارباهاش راحت و تمیز و عالیه .نه ماکروویو نه فر گازی فقط فر برقی بعد برو دعام کن

>*

بچه ها خامه اماده از قنادی بگیریم ارزون تر درمیاد یا خودمون درس کنیم?لطفا جواب بدید❤❤❤

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
نترس.من فر گازیمو البته اصلا استفاده نمیکنم چون فر برقی خریدم و بشدت کارباهاش راحت و تمیز و عالیه .ن ...

میشه قیمتشو بگی عزیزم