2737
2734
عنوان

عکس کیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 2618 بازدید | 132 پست
پارسال ۳۵۰۰ امسال شده فک کنم ۷ تومان نیم کیلوییش و خریدم واسه یه کیک کافیه اگه خامه زیاد دوست داری ی ...

ممنون عزیزم❤❤❤❤❤❤

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
بیکینگ پودرت باید تازه باشه فرت از قبل گرم شده باشه  دوسوم قالبت باید از مواد پرشده باشه &nbs ...

اگه يك سومش باشه پف نميكنه

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره خامه هارواز قنادی گرفتم باید یه بار باهمزن میزدم نزدم تنبلی کردم.هرکار میکنم صاف نمیشه چرا باچی ...

باید  حتما  هم بزنی..اگه از خامه مونده بزار فریزر یه رب یکم بست بیار بیرون یای خنک انقد همبزن بزار سفت بشه رد همزن بمونه روش..بعد با یچیز شبیه کاردک..نداری هرچیز که بشه خامه رو صاف دور کیک چرخوند ...(من خودم گونیا داشتم که شکست اونو شستم گذاشتم تو وسیله قنادیام با اون کیک رو صاف میکنم)

چه جوری گلی چیزی در بیارم بدو قیف وماسوره

عزیزم میتونی وسطش موز بزاری و شکلات.. یه مقدار از شکلاتت هم اب کن بریز روش... اسمارتیز شکلات سنگی یا ترافل اگر داری بریز روش.. میوه هم برش بده از شکلاتت رنده کن بریز

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
هیچ کدوم ازیناروندارم فقط موز دارم با شکلات تخته ای

شكلات تخته اي رنده درشت كن روش عالي ميشه

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
2740
من خامه قنادی میگیرم مارک سحر شرق عالیه پنج دقیقه بزار بیرون از فریزر بعد اول با دور کم همزن بزن که ...

ببخشيد چند دقيقه وسايلاتو ميزاري داخل يحچال

2706