2733
2739
عنوان

ارتباط در دوران بارداری. شک... کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 44 پست
اشتباه میکنی دیگه.رابطه اصلا تو بارداری خطرناک نیس‌ .شوهرت داره بهش فشار میاد

آخه اون از من ترسو تره. چند دفعه بهش گفتم بعد از سه ماه دیگه اشکال نداره. گفته. حرفشم نزن !! اگه به وقت طوریت شد چی ؟؟ دیگه منم ترس رفته تو وجودم 

ترک جان عزیز بتوان گفت / ترک یار عزیز نتوانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس از رابطه ۴ تا مقاله و سایت بخون میفهمی که کاملا سیف هست شوهرتو الکی از دست نده

نه عزیزم بستگی به شرایط حاملگی داره برای بعصیا ممنوعه یکیش من که دکترم به صراحت گفت تا آخر بارداری رابطه تعطیل بعدم شوهر یه پای پروسه فرزند آوریه اگر انسان باشه نه تنها از دست نمیره بلکه بیشتر هوای زنش رو داره 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
منم تو بارداری همین جریانو داشتم من ک شوهرم شبا ازم جدا میخابید میترسید دست و پاش بخوره بهم خیلی ت ...

من حنی میلم بیشتر شده بود هرچی بهش میگفتم خطر نداره هیچی نمیشه خوبه نمیومد فوق فوقش تو بیئاری کنارم مینشست

2731
هیچ مشکلی نیست؟ لکه بینی چیزی نداری ؟ گمن از اول لک بینی چیزی نداشتم... میترسم یهو بعد رابطه بگیرم . ...

اصلااااااا نترس

رابطه ت نرمال باشه

منم بارداریمو نرمال بودم هیچی هم نشد

زندگیتو تعطیل نکن گلم

خدایا ممنونم منت به سرم گذاشتی بهم دختر دادی. دل همه منتظرا شاد بشه الهی😍😍

عزیزم بهش حق بده رابطه جنسی برای مرد یجورایی مثه نفس کشیدنه...نباشه دیوونه میشن...باید سعی کنی این مدت بارداری جدای از رابطه ی جنسی از لحاظ روحی ساپورتش کنی که اونم با شراایط شما قدری مشکله پس حداقل سعی کن گیرای الکی ندی بهش درسته باید حواست خیلی جمعش باشه ولی نه کنترل محسوس ونفس گیررر....رابطه جنسی اگه با مراقبت باشه هیچ مشکلی نداره...فقط واسه اونایی ممنوعه که جفتشون پایینه یا مشکلات دیگه ای دارن که تازه اونم به تشخیصه دکتره...چرا اینقدر خودتونو اذیت میکنین خواهر من😥اینم یه فصل از زندگیتونه دیگه سعی کن با مدیریت پشت سر بزاریش به سلامتی انشاالله...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2740

منم دقيق ١٤هفتمه

البته بارداري دوممه

بارداري اول منم خيلي حساس بودم نميزاشتم همسرم بياد سمتم خيلي سرد شده بودم فك ميكردم خطر داره 

زماني ك رفتم تو ٧ماه دكترم گفت ديگه نزديكي نداشته باش گفتم مگه تا الان ميشد رابطه داشته باشيم😐

واسه همين سر اين يكي ديگه تجربه دارم الان رابطه داريم دكترم گفت تا زماني ك احساس درد نكردي يا لكه بيني نداري مشكلي نداره

نميخوام بترسونمت ولي جامعه خرابه نذار بين تو شوهرت فاصله بيوفته وقتي مشكلي نداري چرا الكي خودتو منع ميكني؟؟؟بدا ك بچه ب دنيا بياد شب نخوابي داري خسته ميشي اونموقع خيلي بدتر ميشه 

نترس از رابطه ۴ تا مقاله و سایت بخون میفهمی که کاملا سیف هست شوهرتو الکی از دست نده

میدونم ولی ترس رفته تو وجودم... باید کنارربیام با ترسم ... ولی میترسم برم طرفش اون بگه نه !! این خیلی اذیتم.میکنه تو این شرایط 

نه عزیزم بستگی به شرایط حاملگی داره برای بعصیا ممنوعه یکیش من که دکترم به صراحت گفت تا آخر بارداری ر ...

من بارداری های خاص رو نگفتم

ایشون دکتر بهشون نگفته که مشکلی دارن

خودشون میترسن

ما سه ماه اول ی بار رابطه داشتییم ک بعدش ی لکه قهوه ای پر رنگ دیدم چنان بلایی سر شوهرم آوردم ک ترسیده بود و میگفت تا اخرش کاری نمیکنه اما من خودم رفتم سمتش و ازش خواستم گفتم بهت نیاز دارم خو باید سیاست داشته باشی دختر 

واس سلامتیه نی نیم صلوات بفرست🤗البته حلالم کن ک ازت اینو میخام
برا چی ازرابطه میترسی؟؟؟؟مگه لکه بینی داری؟من سر هردو بارداریم ازروز اول تااخر نه هررروزا ولی خب داش ...

نهداتفاقا جز ویار و درد معده هیچ مشکلی نداشتم. 

نه دکتر گفت مشکلی نیست . 

خوب اینو به شوهرت بگو ولی اگه بازم گفت نه میترسم اصرار نکن بعضی مردا کلا از زن باردار میترسن یجورایی بهش تمایل ندارن عوضش بهش محبت کن 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706