2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابتدایی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2742
2740

داییش نویسنده هست بعد بچه ها معرفیش کردن تو دلم گفتم حالا مگه چییه؟ دختر تپل زشت 

الان صمیمی هستیم خیلی مهربونه بهش گفتم حالم بده خونشون منو دعوت کرد کلی باهم خوش گذروندیم

ازش متنفر بودم ازم متنفر بود رفتیم راهیان نور با هم اوکی شدیم تا همین ۲ هفته پیش که باهاش کات کردم ...

منو صمیمی ترین دوستم اول از هم متنفر بودیم 

بعد ۱۱ سال دوستی کامل دوستیمون تموم شد 

دوست خیلی خوبی بود برام 

منو صمیمی ترین دوستم اول از هم متنفر بودیم  بعد ۱۱ سال دوستی کامل دوستیمون تموم شد  دوست ...

اینم دوست خیلی خوبی واسم بود و واقعا هنوزم دوسش دارم

ولی آدم درستی نبود

یعنی تو رفاقت اوکی بودا ولی در کل آدم درستی نبود رفیق ناباب بود و آمارش همه جا...

چگونه زیستن یک انتخاب است:)
اینم دوست خیلی خوبی واسم بود و واقعا هنوزم دوسش دارم ولی آدم درستی نبود یعنی تو رفاقت اوکی بودا ول ...

دوست من طی اون ۱۱ سال عالی بود ولی بعدش متاسفانه مثل دوست شما شد 

2706