2733
2739

سلام. من الان 14 هفتمه. و از لحظه ی اولی که به بارداری شک کردم هم خودم از رابطه ترسیدم هم همسرم میترسید یه وقت من اذیت بشم یا بچه طوریش بشه. 

همشم بهش میگفتم بعد از سه ماه دیگه خطری نیست و میذاریم بذا اون موقع. اون میگفت نه به ریسکش نمیرزه. یه وقت طوری میشه و این حرفا !!!

البته در حد معاشقه داشتیم اما رابطه نه ! 

چند روزه حس میکنم سرد شده و خیلی سرش تو گوشیه !! این خیلی اذیتم میکنه... همش حسای بد میاد سراغم که نکنه خبریه... خیلی دارم اذیت میشم. 

حتی دیشب باهاش بحث کردم که چرا انقدر سرت تو گوشیه ؟؟؟!! گفت اصلا من گوشی نمیخوام !! یه گوشی یاده پیدا میکنم !! گوشی رو گذاشت رفت... چند دقیقه بعد رفتم باهاش صحبت کردم گفتم عزیز دلم من که نمیگم خدای نکرده اتفاقی افتاده. فقط میگم خیلی داری با گوشی وقتتو میگذرونی !! 

کلی عصبانی شد که همینه! من همین حد میتونم با گوشی کار کنم نه کمتر نه بیشتر ! در حالی که اصلا آدمی نیست که زود از کوره در بره. 

از دیشبم من دیگه باهاش سر سنگینم. صبح بهش گفتم تصمیم.گرفتم وابستگیمودبهت کم کنم تا ذاحت تر زندگی کنی ! فقط شبا تا بغلت نکنم خوابم نمیبره. اینو هم چند روزی تحمل کنی دیگه راحت میشی !! 

یه خورده نگام کرد گفت : چقدر فک کردی بهذاین نتیجه رسیدی ؟!! گفتم خیلی !! 

قبل رفتنش حالمو پرسید خداحافظی کرد و رفت. 

نمیدونم چیکار کنم. از به طرف از رابطه میترسم از طرفی میدونم اونم از ترس نمیاد سمتم.... ولی همش حس میکنم نکنه سرش یه جا دیگه تو گوشی چیزی گرم شده !!   

ترک جان عزیز بتوان گفت / ترک یار عزیز نتوانیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از دکترت بپرس اگه گفت ممنوع نیست پس خودتو اونو تو فشار نذار

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2740

دقیقن منم دیکتربهم گفته رابطه فعلن نداشته باشم وچندباری شوهرم ازخاست ولی من ازترس این که ب بچه اسیبی نرسه ندادم بهش  وچون قبلن ازش خیانت دیدم دلم ازش راحت نیس همش ترس دارم که ازوضع من سواستفاده کنه وبره باکسی😭ای خداچقد مازنابدبختیم

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

سه ماهت تموم شد رابطه رو كم كم شروع كن البته من از همون اول رابطه داشتم تا اخر هيچيم نشد 

رابطه برا كسي ممنوعه ك علائم خطرناك داره مثل پايين بودن جفت يا خونريزي و ...

اهسته تر انجام بده ولي داشته باش 

چون كه  واقعا تو روحيه همسرت و خودت تاثير منفي داره 

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 

اون مرده باید ی جوری نیازشو برطرف کنه شما الان سه ماهه اولو رد کردی حالتم ک خوبه دیگه خودت برو سمتش .بگو احتیاط کنه ولی ازش نگیر .درسته ک شوهرت کار بدی نمیکنه ولی این زود از کوره در رفتن نشانه های برطرف نشدن نیازشه ک داره بهش فشار میاره

واس سلامتیه نی نیم صلوات بفرست🤗البته حلالم کن ک ازت اینو میخام
2706