2737
2734
عنوان

مادرشوهرم نمیتونم با اسم مستعار صدا کنم😕😩

| مشاهده متن کامل بحث + 2445 بازدید | 142 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو عزیزم😆

ببخشید شوخی میکنم 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728
نمیدونی خواهر نمیدونی چی بگم برات دلم خونه اوایل ازدواجمون فهمیدیم شوهرم اسپرم هاش ضعیفه و واریکوسل ...

عزیزم شوهر منم واریکوسل گرید دو داره

عملم نکرده

فقط قرص خورده

اگه تهران هستی برو پیش دکتر ریحان میردامادی. 

اکثر خانوما که میرن پیشش شوهراشون مشکل اسپرم دارن

دارو میده حل میشه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ی چیزی بگم بهم نخندین.من ازدواج دوممه.با مادرشوهر سابق هم همیطور بودم از اونم خوشم نمیومد.اونم بهم میگفت خاله.من اونم صدا نمیزدم تا بودم.انگار از این قسمت اسم مادرشوهر صدا زدن تنگه نخاعی پیدا کردم😂😂😂

2740
خوشبحالت ک دوری ازش.من میبینمش.دیروز رفتیم مراسم با ماشین برادرشوهرم.مامانم زنگ زنگ مادر شوهر و پدرش ...

جاری من یکبار همینجوری ب مامانش گفته 

مامانش پرسیده بود کی هست جاریمم گفته بود خواهرمحمد.مادرش.بهار (من)

خواهر شوهرام بهشون برخورده بود ک چرا گفته خواهر محمد نگفته ابجی زهرا🤣

پیشم بده انگار بلد نیسم.ی جوری احساس ضعف میکنم.اخه نمیدونم چرا اینقد برام مشکله صدا زدنش

منم همین خس و داشتم چهارسال پیش، با صدا زدنش راحت نبودم و تا به امروز صداش نزدم اگر خودش با من حرف زد جوابشو میدم وگرنه من صداش نمیکنم

چقدر مشغول آنم که از من، یک من بهتر به بار آید … 🌱

من تو اوج دعوا میگم مامان نمیتونم چیز دیگه صدا کنم 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘