2733
2739
عنوان

مادرشوهرم نمیتونم با اسم مستعار صدا کنم😕😩

| مشاهده متن کامل بحث + 2445 بازدید | 142 پست
 سلام عزيزم دكتر خانم هستند؟! دكتر زنان زايمان يعني؟! يا اورولوژي؟! راستش شوهر منم واريكوسل گري ...

ایشون فوق تخصص زنان و زایمان  نازاییی دارن 

جلسه اول که میری پیشش . باید با همسر بری 

برای هر دو که ازمایش می نویسه

برای آقایون ازمایش اسپرم 

میگه  باروری یه اتفاق دو طرفس.

هم زن هم مرد باید تخمک اسپرم سالم داشته  باشن

خلاصه که کارش عالیه میتونی تو نت سرچ کنی.

والا من وضعیت شما که خوندم خیلی عادی هستید  اصلا وضعیتتون بد نیس. میتونید مادر و پدر بشید به خواست خدا

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استاتر من مشکلم بر عکس شماست

من خودم مادرشوهرم رو مادر صدا میکنم و پدرشوهرم رو بابا 

اما شوهرم تو این 5سال ازدواجم مامان منو صدا نمیزنه 

کلا یکی 2بار فقط گفت حاج خانم که اونم مامانم خوشش نمیاد 

😄 😄 😄

✳️ من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده! #بعد_از_نماز_برای_ظهورت_دعا_میکنیم
استاتر من مشکلم بر عکس شماست من خودم مادرشوهرم رو مادر صدا میکنم و پدرشوهرم رو بابا  اما ش ...

من حاضرم اصلا هیچی نگم.ولی میدونم مادرشوهرم ناراحتخ.البته بزار بشه.چن بار بحث شدیم میگفت تو جای دخترم و فلان.گفتم من اگه جای دخترت بود اینکارا با من نمیکردی من هیچ وقت دختر تو نبودم و مثل دخترت منو ندونستی پس هی نگو دخترم.ولی فک کنم چون قرار بود مادر بگم الان هیجی نمیگم بهش برخورده.حالا شوهرم ب مامانم مبگه خانم فلانی فامیل میگه

من هم از اول به اصرار خودش گفتم مامان الان خیلی پشیمونم دلم میخواد بهش بگم غربت خانم ( آخه هیچ وقت آ ...

خیلی تو ظاهرسازی محبت میکنه ی جوری باهات رفتار میکنه ک روت نشه چیزی بگی ولی ی دفه ی تیکه های میپرونه یا حرفای میزنه ک تا میری واسه جواب دادن دوباره با عطوفت رفتار میکنه ک کسی باورش نمیشه

2740