2737
2734
عنوان

مادرشوهرم نمیتونم با اسم مستعار صدا کنم😕😩

| مشاهده متن کامل بحث + 2445 بازدید | 142 پست
خخخ..من میگم مامان رامین اسم شوهرم میگم.جلوشم چن بار مامانم پرسید تلفنی گفتم پیش مامان رامین😆

یکی رو میشناسم مادر شوهرش رو هوی صدا میکنه البته اون اولاش میگفت مادر جوووون حالا شد هوی خخخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی  شوهرتم  دلش واسه مادرش تنگ نمیشه مگه چیکار میکنه  دیگه   چشم ازش بستین؟

نمیدونی خواهر نمیدونی چی بگم برات دلم خونه اوایل ازدواجمون فهمیدیم شوهرم اسپرم هاش ضعیفه و واریکوسل داره مادرش گفت حق نداری بچمو بفرستی زیر تیغ حراحی در صورتی کا سال بعد برادرشوهرم عمل کرد و یه بار به من گفت چشم به راهم تا نوه مو ببینم یعنی بچه ی اون یکی برادر شوهرمو بعد شوهر احمق منم گوش داد و هررررچی التماسش کردم اقدامی نکرد داغ مادر شدن رو به دلم گذاشت الان دکترا میگن واریکوسل درمان نشده باعث شده اسپرم هاش کلا داغون بشن و هیچ راهی نیست حتی ای وی اف هم ممکنه جواب نده اگه همون سه سال میش عمل کرده بود الان بچم بغلم بود من مادر نشدم چون یه مادر دستور داد به مادر نشدنه من تامیک آخرمو بخون میفهمی در چه حدی دلم خونه من مادر نشدم اون رو مادر صدا کنم؟حق دارم یا نه؟

من از کاربرای قدیم ام پسم یادم رفته
2728
یکی رو میشناسم مادر شوهرش رو هوی صدا میکنه البته اون اولاش میگفت مادر جوووون حالا شد هوی خخخخ

خخخ..اینطوری ک نمیتونم بگم.اگه میتونستم ک میگفتم زنیکه.شوهرم مادرم خانم فلانی ک فامیل بابام صدا میزنه

نمیدونی خواهر نمیدونی چی بگم برات دلم خونه اوایل ازدواجمون فهمیدیم شوهرم اسپرم هاش ضعیفه و واریکوسل ...

اخ عزیزم خیلی سخته.واقفا میفهمم چ نفرتی از مادرشوهرتون داریم.مث خواهرم من....چی بگم اون ک اتیشه دلش😭

2740