2737
2739
عنوان

من زشتم و هیچ خواستگاری تا حالا نداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 59652 بازدید | 548 پست
اینارومیدونم ولی غصه اینکه پس سه سال دوست داشتن چی،پس عمرمن چی،و اینکه کی یه سال دربه در دادگاه و...

عزیزم به چشم یه انتخاب اشتباه بهش نگاه کن به خدا این وابستگیه دوست داشتن نیستش ، سنیم نداری که ، حق و حقوق تو کامل کامل بگیر حتما از یک ریالشم نگذر ، به خودت و زندگیت برس ، شاد باش ، باشگاه برو ، درس تو ادامه بده ، بعدشم با قانون جذب همسر ایده ال تو جذب کن کسی که لیاقت عشقته 😘

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم به چشم یه انتخاب اشتباه بهش نگاه کن به خدا این وابستگیه دوست داشتن نیستش ، سنیم نداری که ، حق ...

فدات شم.ممنون.خداکمکم کنه فقط

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...
2728

۲۳ سال سن زیادی نیست . شما خودتو با کسی مقایسه نکن . انقدر نگو زشتم انرژی منفیه حرفت بهت برمیگرده . 

من تورو ندیدم ولی مطمئنم زشت نیستی هیچ کس زشت مطلق نیست . زیبایی هایی داری ولی خودت نمیبینی یعنسی نمیخوای که ببینی چون فقط میگی من زشتم 

حتما لازم نیست عمل کنی . اگه لاغری برو باشگاه هزینش زیادم نیست . اگه موهات کمه قرص زینک بخور هم شاید کمی چاقت کنه هم موهات خوب میشه . پوست سبزه خیلی هم خوبه به چهرت نمک میده . دماغتم اگه چاق شی کمتر به چشم میاد . 

اگه پوستت نیاز به ماسک داره تو خونه ماسک خانگی بزار .

برو جلو آینه بگو من خوشگلم خودتو دوست داشته باش عزیزم . ما هم سن همیم هنوز خیلی راه داریم❤

خدایا مرا آن ده که آن به   
سلام دوستان این خانم حرفاشو گوش ندید دروغ میگه من خودم تو یکی از کامنتاش خوندم که  گفته بود شوه ...

اعتراف به گناه درست نیست اما باید اعتراف کنم اون اوایل که تازه عضو شده بودن فک میکردم نی نی سایتیا جواب مجردا رو خوب نمیدم و باهاشون بد رفتار میکنن چون تو چنتا پست دیده بودم که بعضیا گفته بودن این سایت جای افراد مجرد نیس ...واسه همین اون اوایل خودمو متاهل معرفی میکردم اما من اصلا چه تو مجازی چه تو دنیای واقعی دروغگوی خوبی نبودم بعد اون گفتم هرچی میخوان خانما بگم باید در هر دنیایی صادق باشم ...از دروغی که گفتم شرمنده هستم و قصد عوام فریبی رو به هیچ وجه نداشتم ....تمامی پست ها و تاپیک های بعدی من کاملا صادقانه بودا و اکثرا جنبه ی درد و دل داشته

گلم دماغتو عمل كن و برو دكتر خال هاتو هم بردار.آرايش كن به خودت برس. برو باشگاه ورزش كن. در اصل تو بايد روي اعتماد به نفست كار كني! 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت❤️🤍

عزیزم ترس ونگرانیت کاملا بیخودیخ

ازدواج میکنی اونم یه ازدواح خیلی خوب

فقط اعتماد به نفس داشته باش

من خیلیارو دیدم که فوق العاده زشتن اما ازدواج کردن اونم با مردای خوشگل

خیلیارم دیدم خوشگلن ولی مجردن

میخام بگم ازدواج وفقط وفقط خدا تعیین میکنه

کاریم که به خدابسپاری دیگه نگرانی نداره خودش حل میکنه

😊
2738

[QUOTE=82448232]عزیزمی. گلم به  آمپول بتا نرسید دو هفته کم داشت الانم تشخیص دکتر اینه که از رحم جایگزین استفاد ...[/QUOTEان شالله زود زود مامان بشی 

خدا شوهرتو برات حفظ کنه 😍😍

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
ربطش اینه که این خانم فکر میکنه بخاطر قیافه اش خواستگار نداره در صورتیکه بخاطر افکارش هست که خواستگا ...

اینو موافقم ولی منظورم اینه هرکسی یه جور قشنگه اینجور نیست که بگی لاغر باشی یا چاق قشنگی .... هرکسی یه زیبایی ای داره 

میشه بدونم اهل کدوم شهری عزیزم بختت ایشالا سفید وبلتدباشه

واسه چی؟ استان همدان 

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
تبیان مطمنه بازخودت میدونی،اقای محمدبرمایی موسسه داره سربزن، خیلی خوبه خودش شهاب مرادیم. دعاها ...

ممنون عزیزم از مهربونیت   

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

استارتر جون،یکی از فامیلای همسرم،یه دختر خانوم ۲۷ ساله اس.ایشونم خیلی لاغر  هست.زیبایی ظاهری هم نداره.معمولی رو به پایین از لحاظ ظاهر البته .منتها بسیار دختر خوب و خانومیه.ایشون خانواده خوبی هم نداره.یه بابا مامان بی فکر و بی درایت که هر چی داشتن و نداشتنو به باد دادن ودو تا برادر به درد نخور که هیچکدوم قابل تکیه کردن و کمک نیستن...ایشون اما سر کار رفت و پولشم میداد به پدرش برای اینکه قسط هاشونو بده...اما به لطف خدا یه پسر خوب و موجه،اومد خاستگاریش.همه فک میکردیم اون آقا هر آن پشیمون میشه و بر میگرده اما اتفاقن مونده.از خانومشم سره😉

خاستم بگم ناامید نباش از درگاه خدا...حواسش به همه بنده هاش هست...به پوستت برس...کرم خوب بگیر استفاده کن...ته آرایش داشته باش در حد ملایم.ان شالله یه مرد خوب هم قسمت شما میشه

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
رفتم فایده چندانی نداشته ...مثل موهام که کلی پول دارو دادم اما فقط یه کوچولو در اومده

عزیزم قرص سیستین ب 6 فرانسویشو بگیر،یه کم گرونه ولی ارزش داره

روزی دوتا بخور،یه دونه با ناهار یه دونه با شام،سه چهارماه بخوری تاثیرشو میبینی،دوست من چند ماه این قرصو خورد موهاش دوباره از اول دراومده بود 

2706