2733
2739
عنوان

من زشتم و هیچ خواستگاری تا حالا نداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 59742 بازدید | 548 پست

من دو سال از شما بزرگترم و مجردم.پیش پاتون یکی از اقوام زنگ زدن برای معرفی به یه نفر و خواستگاری و اینکه اون خونواده دنبال یه دختر خوشگل و نمیدونم چی میگردن و مادر بنده پشت تلفن ذکر کردن دختر من خوشگل نیست.من همین طور هاج و واج.خخخخخ

بسم الله الرحمن الرحیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخی عزیزم 😓😓😓 خب راه حلی نداره نمیشه کاری کنن ک همون شش ماهه بمونه  ما آشنا داشتیم سابقه ...

عزیزمی. گلم به  آمپول بتا نرسید دو هفته کم داشت

الانم تشخیص دکتر اینه که از رحم جایگزین استفاده کنم

دوست عزیز من تمام نظراتو خوندم مطلب تکراری نمیگم فقط یه خاطره تلخ دارم اونم اینکه حدود ۱۰ یا ۱۱ سالم بود خوب یادمه توروزای اول عید بود تمام اعضای خانوادم سفید وچشم ابرو قشنگی‌دارن پدرم جلو همه گفت تو با بقیه بچه هام فرق داری عین هیچکدومشون نیستی چون من یادمه دستام خیس بود وحواسم نبود دستم زدم به دیوار اونم همین کلماتو گفتم پوز خنده یکی از اعضای خانوادم هنوز از جلو چشمم کنار نرفته همیشه توی جمع منو تحقیر کرد که سیاهی سیاهی همش میگفتن زشتی مخصوصا اقوام هم این اجازه رو به خودشون میدادن که بهم بگن چون پدر جلوی اونا گفته بود مدتها بود کینه اون حرفاشو تو  دلم داشتم واعتماد به نفسم  صفر بود یه جایی توی زندگی فهمیدم قیافم دسته خودم نبوده  ولی زندگی الانم دسته خودمه تلاش کردم درس بخونم وموفق هم شدم الان دانشجوی پرستاریم وهیچ کدوم از بچه هاش مث من موفق نبودن  همیشه با خودم میگم درست گفت که من باهمه فرق دارم چون من از همشون موفق ترم برای جنگیدن برای زندگی کردن باید خودتو باور کنی  من هیچ عمل جراحی نکردم فقط خودمو قبول کردم وسعی کردم به خودم روحیه بدم لباسایی بپوشم که شیک باشه توی جمع خیلی خون گرمم با همه دوست میشم هیچ وقت اجازه نمیدم کسی ناراحتم کنه الانم خیلیا میگن سیاه بهم  من بخنده میگم خدا پنکک نداشته موقع که منو افریده یا بعضا میگم چشم به خدا میگم سفیدم کنه  وبرای ازدواجتم ناشکری نکن بعدش ببین خدا چه جوری برات درست میکنه

I am nurse
من عاشق شخصیت شما شدم😍😍😍😍چقد روح بلند و زیبایی دارین😍😍😍😍 چقد توکل و اعتماد به خدا دارین 😍😍 ...

الهی من فدای یه دنیا مهربونی شما بشم عزیزدلم.

قربونت برم که اینهمه به من لطف داشتی خوشگلم 

مرسی که هستی مرسی که مهربونی

دوست خوبم، سپاس از هستی برای تو که هستی

بهترینا رو برات آرزو میکنم، خوب من

الهی من فدای یه دنیا مهربونی شما بشم عزیزدلم. قربونت برم که اینهمه به من لطف داشتی خوشگلم  مر ...

قربونتون برم عزیزم😍😍😍😍لطف دارین به من مهربونی از خودتونه😍😍😍😍 ایشالا خدا بهترینا رو بهتون بده🤗🤗🤗🤗 برا منم دعا کنین پیش خدای مهربون😍😍😍😍

2738
ممنونم عزیزم...بله عمل رو هیچ جوره پدرم راضی نمیشن واسه پوستم اگه دستم بره تو جیب خودم فکری به حالش ...

عزیزم نمیدونم شما کجا زندگی میکنید اما تو شهرهای کوچیک درمانگاه های که دفتر چه بیمه قبول میکنن میتونی بری پیش پزشک عمومی پزشک خالها و کک و مک صورتت رو میبینه میفرستت پیش دکتر پوست و پوستت رو لیزر میکنن و تمام خالها چه روی صورت و چه روی بدنت رو کاملااااااااا رایگان بر میدارن 

قربونتون برم عزیزم😍😍😍😍لطف دارین به من مهربونی از خودتونه😍😍😍😍 ایشالا خدا بهترینا رو بهتون بده ...

فدات شم عزیزدلم، سنا جونم کمر همتت رو ببند که

قراره با رسیدن بهاره طبیعت، ‌‌‌تو هم سبز بشی

قراره به همین زودیا، تو فصل شکوفه های گیلاس

یه فرشته بهاری تو خونه مهربون دلت، مهمون بشه

فرشته کوچولوت دیگه داره لحظه شماری میکنه

که بیاد و قلب نازنینت رو شاد کنه. 

عزیز دلم سرخوش باش که بهارت نزدیکه   

فدات شم عزیزدلم، سنا جونم کمر همتت رو ببند که قراره با رسیدن بهاره طبیعت، ‌‌‌تو هم سبز بشی قر ...

واااای فدات شم😍😍😍😍ممنونم از دعای قشنگت عزیزم😘😘😘😘😘ایشالا همیشه دلت شاد باشه 🤗🤗🤗🤗بازم مرسی😙😙😙

عزیزم خوب بگه طلاق ، تو هم بگو حق و حقوق مو کامل میخوام مگه مملکت بی قانونه 😡

اینارومیدونم ولی غصه اینکه پس سه سال دوست داشتن چی،پس عمرمن چی،و اینکه کی یه سال دربه در دادگاه و...

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...
2706