2737
2739
عنوان

من زشتم و هیچ خواستگاری تا حالا نداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 59802 بازدید | 548 پست
شما طلاق میخوای شوهرت نمیخواد؟

من شوهرم خیانت پی در پی کرد بارها بخشیدمش دفه قبل هم بهم وکالت طلاق داد

الان که همه چیو به خانوادم گفتم و اومدم خونشون برا طلاق

میگه خودمو میکشم

ولی من میشناسمش هم منو دوست داره هم بقیه رو

دست از سر من برنمیدارن 

داغونم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تک فرزندم امکان نداره تو این مورد رراضی بشن خوب میشناسم پدرمو😔😑

عمل زیبایی مث بینی ک مخصوصا میدونی ک خانوادت مخالفن چاره کار نیس ،قطعا بینیت به فرم  صورتت میاد، بیخود ذهنتو درگیرش نکن

بجاش میتونی یواش یواش بری دکتر پوست و خالاتو برداری

بعد به پوستت برسی ک یکدست و بی نقص بشه 

برای موهاتم که کم پشته قطعا درحدی ک پوست سرت مشخص بشه ک نیست پس به موهاتم رسیدگی کن 

مرتب حدااقل هفته ای دوبار بهپوست و موهات رسیدگی کن ببین چقدر خوب میشه

دنبال رابطه با جنس مخالفتم نباش که پسرا دنبال چیزی ک یه دختر دنبالشه نیستن.خدا خیلی زود انشاءالله همسرتو میرسونه فقط از خدا بخواه و نماز جعفر طیارم بخون ک خیلی خوبه به نیت ازدواج

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2731
اخه چراپس باهات ازدواج کرده که بی دلیل طلاق میده خیلی نامردیه😔😔😔

نميدونم داره تنبیه ام میکنه یاواقعا،طلاق میخواد. اما بامن حرف نمیزنه،به داداشم گفته اخرهفته میام صحبت کنیم

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...
ب خودت برس  اول اینکه اعتماد ب نفس داشته باش  اول اینکه سبزه ها با نمکن  بعدم یکم ت ...

پدرم با سختی پول در میاره دوس ندارم پولاشو واسه زیبایی خودم هدر بدم...فعلا میخوام تلاش کنم معلم بشم که اونم اگه بشه ...

اگه دستم بره تو جیب خودم حتما به خودم بیشتر میرسم اما تا ۴ سال دیگه نمیشه باید واسه هدفم تمرکز و تلاش کنم

عزیز دلم شما سرتو ببر بالا نگاه کن،بگو بخند کن،شرایطشم جور میشه،من اینقدر مجرد بودم گوشت تلخ بودم با ...

خب ولی اینکه دلیل نمیشه چون خودت انتخاب نکردی بد شده. من خیلیا رو میشناسم خودشون دوست شدن و انتخاب کردن ولی زندگیاشون جهنمه و بعضیام طلاق گرفتن☹

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
ممنونم عزیزم ولی فقط میخوام اگه نتونستم ازدواج کنم مثل عمم افسرده نشم خیلی تنهاست واقعا سخته واسش

اتفاقا ازين دوران مجرديت كلي استفاده كن و خوش بگذرون برو كلاس زباني هنري استخر مسافرت تفريح با دوستاي پايه لذتشو ببر تازه اينجوري ٤تا ادمم ميبيننت ازت خوششون مياد پيشنهاد ازدواجم ميدن 

طلوع شادي 😍غروب غم ها😔 براي همه مردم جهان آرزو ميكنم🥰🥰 
2740
بابت اینکه یه فرصت ديگه ب هردومون بده خانواده اش هم لام تا کام نمیان حرف بزنن

بمیرم برات،مردای الان چشونه واقعا،یکی مثل من که اینقد. عذابم داد خودم دیگه کم آوردم ،یکی هم خانم گلی مثل شما که با چنگ و دندون میخاد زندگیشو خفظ کنه،دلیلش چیه عزیز دل

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
من شوهرم خیانت پی در پی کرد بارها بخشیدمش دفه قبل هم بهم وکالت طلاق داد الان که همه چیو به خانوادم ...

ای خدا،هرکسی یه جورمشکل داره،درکت میکنم خ سخته،آدم باهزار امید ازدواج میکنه اینم میشه نتیجه اش،خونه باباتی؟

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...
خیلی دردناکه،آخه چرااینقدربیرحمن مردا...مال ما که کاملا سنتی هم بود اومدن منت بردن... حالا آقا میگه ...

دقیقا شبیه ما ...برا ما سر لجبازی شد اینقدر کشش داد که دیگه شورش در اومد ...بهم رحم نکرد . خیلی بدیا دیدم یعنی خیلی ها ...ولی بازم حاضر بودم برگردم چون ارزو داشتم ..دوس داشتم مامان شم ...دلم نمیخاس بدون دلیل بدون گناه اسم مطلقه رو یدک بکشم ولی اون گفت من تصمیمو گرفتم و نه قانع شد نه قانعم کرد ...

نميدونم داره تنبیه ام میکنه یاواقعا،طلاق میخواد. اما بامن حرف نمیزنه،به داداشم گفته اخرهفته میام صحب ...

چراتنبیه میکنه کاری کردی که دلخوربشه میگم.شایددلشوشکستی

واسه سلامتی خواهرم یه صلوات میفرستین😖😖😖😖😖
عمل زیبایی مث بینی ک مخصوصا میدونی ک خانوادت مخالفن چاره کار نیس ،قطعا بینیت به فرم  صورتت میاد ...

ممنونم عزیزم...بله عمل رو هیچ جوره پدرم راضی نمیشن واسه پوستم اگه دستم بره تو جیب خودم فکری به حالش میکنم حتما

اصلا نمیتونم باورکنم دلم میخواد به همه عالموادم روبندازم

الهی

خب مشکلتون چیه مگه؟ چرا همسرت طلاق میخواد؟☹

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
2706