2733
2739
عنوان

من زشتم و هیچ خواستگاری تا حالا نداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 59745 بازدید | 548 پست

عزیزم یه کم وزن اضافه کن و اینکه ازدواج فقط به خوشگلی نیست من ادمهایی زیادی رو دیدم که زیبا نبودن ازدواج خوبم کردن. خیلیا دنبال زیبایی نیستن پاکی و نجابت براشون ملاک سعی کن سرکار بری که بیشتر تو جامعه باشی دیده بشی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه ربطی داره ؟

ربطش اینه که این خانم فکر میکنه بخاطر قیافه اش خواستگار نداره در صورتیکه بخاطر افکارش هست که خواستگار نداره 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
منم دوس دارم عمل کنم پولش نیس حتی اگه هم باشه هیچ جوره پدرم راضی نمیشه به شدت مخالفه عمل زیبایی هست ...

حالا عمل رو بذار آخرین مرحله. روی بقیه مراحل که ارزونترن مانور بده. خود آرایی برو یاد بگیر و با میکاپ سعی کن دماغتو کوچک نشون بدی و لپاتو برجسته تر.

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2742

یکی از فامیلامون الان حدود شاید ۴۰ سالشه اونم‌ قیافه معمولی داشت و خب یکم زیبا نبود 

بینیشو عمل کرد و دندوناشو ارتودنسی کرد جمعه این هفته عروسیشه ایشالا قسمت تو بشه عزیزم

‏بعد تظاهرات چی‌میچسبه؟_آغوشش؟نه بابا فقط ساندیس
منم 23سالمه و همسرم خواست جدا شه و جدا شدیم چن ماهه

مرور کردن تلخی ها فقط عذاب روحی ادمو بیشتر میکنه.هرکدوممون یجور مشکل داریم.بهتره نحوه مدیریتشو یاد بگیریم تا تکرار ذهنی چندین و چند بارشون رو

2740

خیلی به زیبایی ربط نداره انشاله که بخت بازمیشه مایه دخترتوفامیل دارم معیارهای زیبایی روداره وخواستگارهم داره ولی هیچ جوری ازدواجش سرنمیگیره همه دخترای فامیل ازدواج کردن باوجوداینکه زیبایی اونونداشتن 

ازخدابخواه یه همسرپاک ونجیب نصیبت کنه انشاله که ناامیدنمیشی

برای سلامتی دخترم دعاکنید

وا سرنوشتِ شما تفاوت داره با سرنوشتِ عمه تون

اصلاً اینجوری مقایسه نکنید عزیزم عمه تون شاید خودش دوست نداره ازدواج کنه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

عزیزم زیبایی مطلق نیس زیبایی نسبی هس توش دست بالای دست زیاد هس گلم 

تو خدا را داری تا خدا راداری غصه نخور😘 ازش بخواه تا کمکت کنه 

صورت زیبا نمیگم مهم نیس ولی سیرت زیبا مهمه تره

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
اینایی ک میگم خیلی برای پوست و موهات خوبه استفاده کن مرتب و تاثیرشو ببین خالاتو ک میتونی برداری خیل ...

ميزان سدر واب رو هم ميگي؟ چقدر بايد باشه؟ 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
شما پلاسما جت کردی و نتیجه داده یا فقط تبلیغه؟اگر واقعا نتیجه گرفتی بگو عزیزم عکس بعد و قبل پلاسما ...

خواهردوستم پیش یه دکتری رفته وواقعا نتیجه گرفته،واسه همون منم انشالله تا سه ماه میخوام برم،پلاسماجت واسه بینیای گوشتی مناسبه و فک کنم باید بعد دوسال دوباره بری. درکل بنظرم بعدعمل گزینه مناسبی باشه بینی رو جمع وجور میکنه

2706