2733
2734

سلام. دوستان عزیزم.... خواستن تذکر بدم تو این شرایط بد اقتصادی ر اینکار صرف نظر کنید به علاوه  خیلی ها سینگل هستند یا در شرف طلاق و دعوا..... یا خیلی ها با شرایط دشواری که دارند اصلا برای این قسمت زندگی وقت و حوصله ندارند.... خدای نکرده تاپیک شما موجب حسرت خوردن حتی یک نفر و یو دعوا افتادن تو زندگیش بشه مدیون میشید.... 

خواهشمندم وقتی کاربری از نداشته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به شخصه پول ندارم امسال ولی هربار میام سایت به عشق دیدن عکس خریدو...میام خیلی دوستدارم واقعا 😊

درتاریخ 1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد 1صلوات مهمونم کن حاجت روابشی انشالله🙏
2742

حالا هرچی میخوای بگو کو گوش شنوا 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2740

از صبح شما چندمین نفری هستی ک این تاپیکو میزنی و الان همه ی اونا ک کادو گرفتن یا نگرفتن میریزن رو سرت ک حسودی و وارد این تاپیکا نشو اگه ناراحتی😐

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

من مجرد که مشکلی ندارم.. از جو شاد سایت هم حس خوبی گرفتم امروز و دیروز

تنها راهِ یافتنِ راهی به سوی شادمانی و نیکبختی این است که با خودمان در مورد مواردی که از اصول اخلاقی‌مان سر‌پیچی کرده‌ایم، صادق و روراست باشیم. چه چیزی باعث می‌شود که خیانت کنیم؟ یا در نوشیدن افراط کنیم؟ یا دست روی کسی بلند کنیم؟ اگر دلیل این کارها را دریابیم، می‌توانیم رفتارمان را عوض کنیم. اگر به فلسفه رواقی باور داشته باشیم، اصل این است که بدون درستکاری و وارستگی، شادمانی و خوشبختی ممکن نیست.

چرا همش شاهد غم ملت باشیم حداقل بزارید با خوشیاشونم شاد باشیم😑منکه کیف میکنم خداروشکر میکنم دارن و میخرن خدا ب اونام ک ندارن بده

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    

موافقم بخدا .یعنی که چی کادوای که گرفتین حتی میزارین پرفایلتون.من که به شخصه حسرت میخورم چون شوهرم میدونه چه روزیه حتی بهشم تذکر دادم ولی یه تبریک هم نگفت.خیلی سرده میدونم دوسم نداره فقط بخاطر بچه ام باهم زندگی میکنیم.

هر کسی یه چیزی داره که ممکنه یکی دیگه نداشته باشه. اینجوری باشه کلا نباید حرف زد. یکی بچه نداره، یکی شوهر نداره، یکی پول نداره، یکی سلامتی نداره. یکی آرامش نداره. یکی شغل نداره. یکی تحصیلات نداره. یکی خانواده(پدر و مادر) نداره.

هر کسی ممکنه حسرت یه چیزی رو بخوره. 

به نظر من نباید اعضا رو محدود کرد. اون طرف قضیه اس که باید روی خودش کار کنه. اگه اینجور تاپیکا روش تاثیر می ذاره نره توشون. از عنوانشون مشخصه توشون چیه. یا سعی کنه از خوشحالی دیگران خوشحال بشه و حسرت نخوره. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2706