2733
2734
عنوان

کمپین نه به گذاشتن عکس ولنتاین و خرید عید

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 29 پست

نه قبول ندارم حرفت رو

چرا باید از خوشحالی بقیه ناراحت شد یا حسرت خورد

منم خرید عید نمیکنم نه برای خودم نه بچم خونمم خالیه پول ندارم وسیله بخرم پرش کنم  حتی خونم پرده هم نداره اما ذوق میکنم میبینم بچه ها اینجا عکس خریداشون رو میذارن یا نظر میخوان چی رو بخرن 

حالو هوای خوبیه این حالو هوا چرا نباید ذوق کنیم،؟

اگر میخوای تحریم کنی گوشت و مرغ رو تحریم کن که چند ماهه نتونستیم بخریم  بلکه ارزون بشه نه یه خرس قرمز و دوتا لباس رو 

دختر دستش را بریده بود اندازه ای که نیاز به بخیه زدن داشت.

باشوهرش آمده بود.

وقتی خواست روی تخت دراز بکشد شوهرش نشست و سرش را روی پاهایش گذاشت.

تمام طول بخیه زدن دستش را گرفت و نازش را کشید و قربان صدقه اش رفت.

وقتی رفتند

هرکسی چیزی گفت

یکی گفت زن ذلیل

یکی گفت لوس،

یکی چندشش شده بود

و دیگری حالش بهم خورده بود!

یادم افتاد به خاطره ای دور روی همان تخت.

خاطره ی زنی با سر شکسته که هرچه گفتم چطور شکست فقط گریه کرد و مردی که می ترسید از پاسخ زن.

زن آنقدر از بخیه زدن ترسیده بود که بازهم دست مرد را طلب می کرد و مرد آنقدر دریغ کرد که من کنارش نشستم و دستش را گرفتم و آرام در گوشش گفتم لیاقت دستانت بیشتر از اوست.

اما وقتی آن ها رفتند کسی چیزی نگفت! هیچکس چندشش نشد و هیچ کس حالش بهم نخورد...

همه چیز عادی بنظر آمد ....

و من فکر کردم ما مردمی هستیم که به ندیدن عشق بیشتر عادت داریم تا دیدن عشق.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط ولنتاین نیست که

کلا تا گند چیزی رو درنیاریم ول کن نیستیم

مثلا روز مادر 

خیلیا مادر ندارن با دیدن پست و استوری بقیه خیلی دلشون میگیره 

میدونم الان یعده میگن پس هیچ کاری نکنیم که بقیه دلشون نگیره

ولی یسری چیزارو میشه شیر نکرد

فقط خودمون تنها لذت ببریم 

بخدا لایک کردنت عصبیم میکنه...نکن دوست خوبم
2731

اگه اینجوریه عکس غذا ممنوع شاید یکی نداشته باشه دلش بکشه

اگه اینجوریه عکس بچه ممنوع خیلیا بچه دار نمیشن😑

من ب معجزه خدا ایمان دارم..... تیکر خوب شدنم.... انشالله تا آخر تیکر تاپیک خوب شدنم بزتم.... 

به نظر من که خیلی خوبه... من خودم کادو نگرفتم ولی واقعا خوشم میاد میبینم بقیه شادن. چیه همش غم و بدبختی! 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

شوهر منم کادو نداد،

اما اون چیزی ک باعث ناراحتی و حسادت میشه ابنه ک شما از اینکه طرفتون دوستتان داره مطمئن نیستید،وگرنه کادو و ابن چیزا بهانه شادیه،

مهمترین کادو بودن در کنار همون عزیزه 

جار زدن خوشبختی مد شده..... من خودم جلوی کسایی که متارکه کردند یا شرایط مالی خوبی ندارند هرگز از داشته های معمولیم هم صحبت نمی کنم.... نمی دونم خیلی واضحه.. دیدم که دل کسی اینطور شکسته...... خود منم از شادی مردم خوشحال میشم ولی شادی کردن تعریف دیگه ای داره..... به هر حال صرفا جهت تذکر بود.....عزیزای دلم...

خواهشمندم وقتی کاربری از نداشته 

تو شرايط عادی و زندگی خودمون آره ولی تو فضای مجازی که نیازی نیست چون یه سرچ کنید تو گوگل انواع عکس و کادو و چیزهای دیگه رو میاره. 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
به نظرم از تاپیک خیانت خیلی بهتره من به شخصه این رو ترجیح میدم

درسته

جلوی اون تاپیکا رو هم نمیشه گرفت.. لااقل با این مناسبتا اونا کمتر به چشم میان. 

تنها راهِ یافتنِ راهی به سوی شادمانی و نیکبختی این است که با خودمان در مورد مواردی که از اصول اخلاقی‌مان سر‌پیچی کرده‌ایم، صادق و روراست باشیم. چه چیزی باعث می‌شود که خیانت کنیم؟ یا در نوشیدن افراط کنیم؟ یا دست روی کسی بلند کنیم؟ اگر دلیل این کارها را دریابیم، می‌توانیم رفتارمان را عوض کنیم. اگر به فلسفه رواقی باور داشته باشیم، اصل این است که بدون درستکاری و وارستگی، شادمانی و خوشبختی ممکن نیست.