2737
2739
عنوان

چرا شوهرم بدش میاد به نظرتون 🤔؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9702 بازدید | 67 پست
خانوماااااااااا کاری ب اشتباه یا غلط بودن حرکت استارتر ندارم ولی خداییش چرا انقد بیش ازحد بها میدی ...

اره من در ظاهر نشون نمیدم که بخاطر حساسیتش تمیز میکنم 

ولی در باطن همیشه ناراحتم 

ولی اینو بگم

شوهر من رو این موضوع زیاد حساس نیس

نه ک اصلا نباشه ها ولی وسواس نداره هرچند پرمو نیستم

و ضمنا انقد دوس داره وقتی من دارم کارایی مث موم انداختن یا... انجام میدم و حتی دوست داره کمک کنه و...

ولی خودشم گلوله مو و من عاشق موهاشم کلا

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه نگفتم بعدش  آدم عاقل یه بار یه اشتباهو میکنه نه صد بار

بیخیال بابا بخدا این مساله اصلا جدی نیست مو که چیز بدی نیست همه آدما دارن من اگه این حرکتو میکردم شوهرم غش میکرد از خنده شاید خودشم کمکم میکرد ولی حالا که شوهرت این همه حساسه تو دیگه به این حساسیتش دامن نزن تو همینی که هستی یه دختر ساده دوستداشتنی با یه ذره موی زاعد شوهرتم بایییید تاکید میکنم باید تو رو همینجوری که هستی دوست داشته باشه

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
اره من در ظاهر نشون نمیدم که بخاطر حساسیتش تمیز میکنم  ولی در باطن همیشه ناراحتم&nbs ...

خودتو بخاطر این موضوع مسخره عذاب نده😊😊خودتو همینی که هستی دوست داشته باش سعی کن به خودت احترام بزاریکم کم میبینی که شوهرتم هر جور که باشی دوستت خواهد داشت

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2728
اره من در ظاهر نشون نمیدم که بخاطر حساسیتش تمیز میکنم  ولی در باطن همیشه ناراحتم&nbs ...

خب عزیزم همین روحیه تو رو خراب میکنه

اول از همه حساسیتتو بذار کنار

اصلا گناه ک نکردی خب طبیعیه 

ضمنا بخاطر خودت اینکارا رو بکن و هروقت ک حسشو داشتی

ضمنا از ژیلت دیگه استفاده نکن چون موهاتو تشدید میکنه

پودر مو بر، لیزر،اپیلاسیون اینا رو انجام بده

ضمنا اینو تو ارایشگاه خانومه توصیه میکرد ب یکی ک خیلی موهاش زیاد بود ک بعد اپیلاسیون بلافاصله روغن مورچه بزنید ب پوستتون تا وقتی ک منافذ بازه

باعث کمترشدنش میشه

ولی درکل خیلی ذهنتو ازار نده بابتش

خلقت طبیعی انسانه دیگه

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

من کلا ادم بی مویی هستم از زانو به بالا ک موو ندارم کچله🤣فقط در حد پرززززز ک اونم نمیزنم ..اوایل ازدواج شوهرم میومد کنارم میگفت امشب اینا رو بزن روغن مالی کن میگفتم باشه .. اما شب سیاه گاو سیاه🤣🤣اصلا پرزا رو نمیزدم اونم اصلا نمیفهمید . فرداییش میگفتم تو ک نمیفهمی فرقشو چرا اصرار میکردی بزن😂😂😂خلاصه همونجا گربه رو دم حجله کشتم . شمام الکی حساس شدی و انقدددد تیغ کشیدی ک پر مو شدی.. 

لیزر خیلی خوبه جواب میده . من خودم لیزر خونگی دارم خیلی خوبه. 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
اپیلاسیون موهای بدنو سیخ سیخی نمیکنه ؟ من همیشه با ژیلت میزنم 

نه سیخ نیس دیگه نازک ترم میشه ...من ۵ ساله میرم اپلاسیون ماهی ی بار ... ی هفته طول میکشه تا شروع کنه کم کم دربیاد ...

یکی دوهعته صاف و صوفم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2740