2733
2734
عنوان

چرا شوهرم بدش میاد به نظرتون 🤔؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9789 بازدید | 67 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون مو مث دس تو دماغ کردن و خالی کردنشه مث اینه ک دس تو مماخت کنی بعد زل بزنی شوهرت بگی ببین چه خوب دماغمو خالی میکنم برات بتونم بوتو قشنگتر استشمام کنمممم😍😍😳😳

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731

من یه ماه بیشتره شیو نکردم بدنمو البته لیزر کررم موهام خیلی کمه ولی فرصت ندارم برم اپیلاسیون شوهرمم چیزی نمیگه اون همه خودشون ریش و پشم دارن مگه ما چیزی می گیم

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
الان ک دیگه اصرار نداری خدارو شکر؟😁 حالا اشکال نداره گذشته دیگه ولی تکرار نکن خداییش

میگم دیگه اصلا نمیزارم مو روی بدنم باشه خجالت میکشم انقدر حساس شدم که نگو ولی بهش چیزی نمیگم چه برسه بخوام دوباره این اشتباهو انجام بدم

من یه ماه بیشتره شیو نکردم بدنمو البته لیزر کررم موهام خیلی کمه ولی فرصت ندارم برم اپیلاسیون شوهرمم ...

شوهر من زیاد مو نداره پاش 

دستشم که تک و توک هس 

موهای دستم بیشتر از اونه 

البته اینم بگم زیاد پر مو نیستم ولی خو اون صاف و صوفه من باید صاف و صوفتر باشم دیگه 

خانوماااااااااا

کاری ب اشتباه یا غلط بودن حرکت استارتر ندارم

ولی خداییش چرا انقد بیش ازحد بها میدید ب حساسیت های مردا؟

خب ما انسانیم بدنمون موی زائد داره

اینکه خودمون برای دل خودمون و رعایت بهداشت فردیمون مو زدایی کنیم یه بحثه ک قابل قبول و پذیرشه

و حتی اینکه دوست داشته باشید برای داشتن یه رابطه بهتر باهمسرتون همیشه مرتب باشید قابل قبوله

ولی اینکه بخاطر صرفا حساسیت شوهر خودتونو عذاب بدید نه معقوله نه انسانی

لطفا یکم ب خودتون بیاید

بدن شما منطقه فرمانروایی شوهراتون نیس

لطفا ذهنای قشنگتونو بااین تفکرات الکی پر نکنید

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
خانوماااااااااا کاری ب اشتباه یا غلط بودن حرکت استارتر ندارم ولی خداییش چرا انقد بیش ازحد بها میدی ...

لاییییک.

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
2706