2737
2739

۳۰ روزه ، تودانشنامه فرزند برنید میاره

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️

احتمالا ۲۸ هرماه روز تخمک گذاری باشه

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من ۱۲ پریود شدم ۱۹ تموم شد ۲۸ شبش حامله شدم

ینی چی بیشتر ب من توضیح میدی منم دوازدهم پری شدم نوزدهم پاک شدم اما تا بیستم لکه بینی داشتم ی خورده امشب  سیزده سیکلمه ک اقدام داشتم کی باید اقدام داشته باشن باز ؟

2738
پریوداتون چندروزس؟

من واقعیت قبلش ۴ ماه نشدم امپول  زدم بشم بازم نشدم اخر با تخم شوید شدم ولی۲۸ شب عروسیم بود که رابطه بدون جلوگیری داشتم ماه بعدش هم ۱۲ نشدم تخم شوید خوردم بازم نشدم دیگه ۱۰ روز بعدش بیبی گذاشتم مثبت شد

من واقعیت قبلش ۴ ماه نشدم امپول  زدم بشم بازم نشدم اخر با تخم شوید شدم ولی۲۸ شب عروسیم بود ...

من الان این ماه ماهه سومی ک اقدام دارم اما باردار نمیشم دلم میخاد این ماه دیه نا امید نشم   

2706