2752
2734
انشالله این ماه پس جفتمون نینی دار شیم  بعد چن وقت جلوگیری قصد دارید حامله شید؟

دوساله که ازدواج کردیم .از مهررفتم دکتر دارم اسفید فولیک میخورم ازمایشم دادم از دی ماه اقدام کردم .البته سنوندادم چون اونموقع پریودام منظم بود دکتر گفت نمیخواد سنو بدی ولی الان دوسه ماهه نا منظم شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوساله که ازدواج کردیم .از مهررفتم دکتر دارم اسفید فولیک میخورم ازمایشم دادم از دی ماه اقدام کردم .ا ...

استرس رو تاریخ پریود تاثیر میذاره من بخاطر عروسیم اینقد استرس داشتم ۴ ماه نشدم

2731
دوساله که ازدواج کردیم .از مهررفتم دکتر دارم اسفید فولیک میخورم ازمایشم دادم از دی ماه اقدام کردم .ا ...

من دارم میرم تو ماهه سومی ک ازدواج کردم اما بی جلوگیری همه ی ازمایشا قبل بارداریمم خوب بده اسید فولیک و زینک و مولتی مصرف میکنم امیدوارم این ماه جواب بدع واقعا خسته شدم   

خداکنه از استرس باشه از کیست یا چیزای دیگه نباشه اگه این ماه حامله نشم میرم سنوگرافی 

نه انشالا نیست من که فکر میکردم تنبلی تخمدان دارم ۹ ماه عقد بودم اینقد استرس همه چیو داشتم فقط ۳ دفعه پریود شدم اما یهو حامله شدم من حامله بودم رفتم سونو تشخیص نداد شما تست هورمون بده

من دارم میرم تو ماهه سومی ک ازدواج کردم اما بی جلوگیری همه ی ازمایشا قبل بارداریمم خوب بده اسید فولی ...

اخی پس تازه عروسی چقد زود تصمیم گرفتی برای حامله شدن ؟چند سالته؟سنو هم دادی؟؟

من دارم میرم تو ماهه سومی ک ازدواج کردم اما بی جلوگیری همه ی ازمایشا قبل بارداریمم خوب بده اسید فولی ...

چه عجله ای داری یکم دو نفری خوش بگذرونین لذت ببرین سفر برین خودتو از الان درگیر چرا میکنی انشالا بشی اما قبلش فکراتو بکن

اخی پس تازه عروسی چقد زود تصمیم گرفتی برای حامله شدن ؟چند سالته؟سنو هم دادی؟؟

سنو دادم ارع همه چی نرمال من هیجده سالمه همسرم خیلی عجله دارع و بچه دوس داره   

چه عجله ای داری یکم دو نفری خوش بگذرونین لذت ببرین سفر برین خودتو از الان درگیر چرا میکنی انشالا بشی ...

خوشیامونو تو عقد کردیم اخه من همسرم منتظر بچس الان 😐