1093
648

خوشگله😍

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

ارههههه 

اسمم نشونه مغرور بودنم نیست نشونه عقده ای بودنم نیست فقط یه یاداوریه ک تو زندگیم اول ب خودم بها بدم زیادی شستم روفتم بچه داری کردم و ب شوهرم رسیدم من خودمو فراموش کرده بودم من به همه محبت کردم از شوهر و بچه گرفته تا بقیه اما در جوابم فقط خیانت بود کتک و فحش و ناسزا اما دیگه تموم شد من برگشتم ب اون دورانی ک لاک از انگشتم پاک نمیشد برگشتم ب دورانی ک انواع لوسیون و کرم و ادکلون گرون باید استفاده کنم فهمیدم باید بها بدم ب خودم واسه خودم خرج کنم واسه خودم ارزش قائل باشم من ب خودم محبت کردم حالا شدم ی دخی باکلاس ی دخی مغرور ک هر روز شوهرش بیشتر بهش نزدیکتر میشه و ارزشش میدونه 😊

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

892

شیکه

همیشه شرایط برام ایده آل نیس،من این پستی بلندی هارو درک میکنم،اشتباه کردن همیشه اشتباه نیس ،من این حس گناه رو تو خودم دفن میکنم،یقینایقین بیشتر از یهاحتمال نیس،تمام حتما هارو جز مرگ نقض میکنم ،دردی عمیق چاره ای ساده نداره ،من عادت گریه کردن رو ترک میکنم،من این عقایمو یه جایی ثبت میکنم،زندگی زانوهامو اگر خم کرده باشه ،من این مرگو ی روز زنده زنده دفن میکنم،

خییلیی نازه ..مبارکه ...چنده

💔💔ای فلک گرمرانمی زادی اجاقت کوربود منکه راضی به این خلقت نبودم زود بود منکه باشم یانباشم کاره دنیالنگ نیست من بمیرم یابمانم هیشکس دل تنگ نیست💘💘
8
1091