1177
44

خوشگله😍

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

شیکه

همیشه شرایط برام ایده آل نیس،من این پستی بلندی هارو درک میکنم،اشتباه کردن همیشه اشتباه نیس ،من این حس گناه رو تو خودم دفن میکنم،یقینایقین بیشتر از یهاحتمال نیس،تمام حتما هارو جز مرگ نقض میکنم ،دردی عمیق چاره ای ساده نداره ،من عادت گریه کردن رو ترک میکنم،من این عقایمو یه جایی ثبت میکنم،زندگی زانوهامو اگر خم کرده باشه ،من این مرگو ی روز زنده زنده دفن میکنم،
8

خوبه

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
1167

خوشم نیومد🌷

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم!