2737
2739
عنوان

🤸‍♂️چالش حلقه روزانه🤸‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 7939 بازدید | 1198 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۸ تاش رو بزن بیشتر لاغر میشی😄😄 اصلا رندش کن ۱۰ تا . استارتر حرف مفت زده هر چی تونستی بزن‌ اصلا نخ ...

😂😂😂😂

وزن فعلی 55.300                                 ممنون از بامداد خمار و تاپیک خوبش😍💜💜💜
2728

ست اول💪

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
۸ تاش رو بزن بیشتر لاغر میشی😄😄 اصلا رندش کن ۱۰ تا . استارتر حرف مفت زده هر چی تونستی بزن‌ اصلا نخ ...

🤣🤣🤣🤣

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

منم از بس واسه لاغری خرج کردم و هر راهی فکر کنی رفتم بجز جراحی که اونم عمرا زیر بارش برم از رژیک کتوژنیک بگیر تا کالری شماری و گیاهخواری بگیر تا روزی یکساعت بدنسازی یکساعت شنا .......اما همشون همشوووون موقتی بودن من یه چیز میخواستم که همش مراقب خورد و خوراکم و تحرکم نباشم همش برای خوردن شیرینی و غذای دلخواهم عذاب وجدان نداشته باشم

همیشه آرزوم بود مثل مانکن های واقعی باشم اصلا دلم نمیخواست یه اندام معمولی داشته باشم چه برسه به اینکه 15 کیلو چربی اضافه داشته باشم اما 11 سال  سعی کردم و نشد...

تا اینکه همین دو هفته پیش داشتم توی همین سایت که از خدا فقط برای مدیر سایت و بچه ها خیر و برکت میخوام که همیشه کمکم کردن راهمو پیدا کنم یه نظر دیدم در مورد کسی که چاق بوده و لاغر کرده و لاغر مونده(لاغر موندن مهمتر از لاغر کردنه -من تاحالا بیش از سی بار لاغر شدم اما لاغر نموندم) گفتم یعنی چجوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه حسی گفت تو که تاحالا همه راه ها رو رفتی اینم برو شاید شددددددد

همون شب رفتم و سرچ کردم تا سایت و کانالشون و پیدا کردم 

از فردا دوره رو خریدم........

اصلا تا 24 ساعت تو شوک بودددددددم 

با همه چیزایی که در مورد لاغری میدونستم حرفای استادش فرق داشت 

اصلا راجع به رژیم و ورزش و اینا نبود ....گفت باید یه چیزی به اسم باور تو ذهنت عوض بشه تا لاغر بشی نه مقدار غذات نه تحرکت و.....

انگار به راز واقعی دست پیدا کردم روزی صد بار حرفاشو گوش دادم و هر تمرین ذهنی که گفت فقط چشم گفتم و عمل کردم 

الان ده روزه امروز که رفتم روی ترازو 4کیلو کم کرده بودم

بدون اینکه اذیت بشم سختی بکشم یا کم خوری کنم 

اصلا فکر نمیکردم لاغر شدن به این راحتی باشه اما هست بچه ها باور کنید هست 

اسم استادش امیر همتی است تو گوگل سرچ کردم رفتم توی سایتش بعد کانالشو پیدا کردم و بهشون پیام دادم 

من که دیگه خیالم راحته یه مانکن واقعی میشم و میمونم 

دلم خواست به شما هم بگم چون خودم برای رسیدن به ایده آل خودم خیلی اذیت شدم.

2738
منم از بس واسه لاغری خرج کردم و هر راهی فکر کنی رفتم بجز جراحی که اونم عمرا زیر بارش برم از رژیک کتو ...

بلاخره بعد اون سختیا راهتو پیدا کردی.خداروشکر به نتیجه رسیدی موفق باشی 😊.

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
 بلاخره بعد اون سختیا راهتو پیدا کردی.خداروشکر به نتیجه رسیدی موفق باشی 😊.

قربونت برم شهرزاد جون ممنونم که این تاپیکو استارت زدی برای خارج شدن از روزمرگی و تحرک خیلی خوبه ولی نه واسه وزن کم کردن یادمه یه زمانی روزی هزارتا هم حلقه میزدم ولی نتیجه دلخواه و پایدار نمیگرفتم....

اما با روش ذهنی استاد امیر همتی خیلی راحت دارم وزن کم میکنم و روحیه و نشاطم چندین برابر شده 

از افسردگی به اینجا رسیدم 

ممنونم از انرژی مثبتت استارتر عزززززززززززیزم.

قربونت برم شهرزاد جون ممنونم که این تاپیکو استارت زدی برای خارج شدن از روزمرگی و تحرک خیلی خوبه ولی ...

من یادم نمیاد گفته باشم برای کاهش وزن یا تنوع و خروج از روزمرگی  اینجا رو زدم؟🤔🤔اینجا برای باریک کردن کمره صرفا وگرنه من خودما کلی کاهش داشتم خوب میدونم که وزن کم کردن با حلقه ی شوخیه خنده داره😂😂😂شمام اشتباه میکردی اونجوری حلقه میزدی و توقع داشتی که لاغریت پایدار بمونه خوشحالم که با استادتون نتیجه گرفتید.. ما بچه های تاپیک بامداد خمار جان هستیم که ی سریامون به تثبیت رسیدیم و درحال فرم دهی هستیم ی سریا هم در حال کم کردن خداروشکر به لطف روش عالی بامداد جون و ورزش بدون هیچ مشکلی همه چیز اوکی پیش رفته و همگی راضی هستیم.اینجام من برای بالا رفتن انگیزه بچه ها تو حلقه زدن راه انداختم که وقتی حرکت جمعی باشه انگیزه بیشتره.لطفا اینجا تبلیغ نکنید دیگه سپاسگزارم😊

منم از بس واسه لاغری خرج کردم و هر راهی فکر کنی رفتم بجز جراحی که اونم عمرا زیر بارش برم از رژیک کتو ...

دستت درد نکنه عزیزم ‌ خدا خیر و برکت به زندگت بده و خیییک خوووجل‌ موجل‌ به هیکلت‌ . 

حالا چیزهایی که استاد گفت رو به ماهم بوگو ببینیم استاددمون‌ چیزی گفتَ کرده 

تیکر هدفمیییی   
قربونت برم شهرزاد جون ممنونم که این تاپیکو استارت زدی برای خارج شدن از روزمرگی و تحرک خیلی خوبه ولی ...

استاد امیر‌ شستشو مغزی میده 🤔🤔

پول نمی دادی منم یه شستشو مغزی میدم رایگااان‌ بچه ها قسمتشون شده  خوب هم جواب داده نیگا کن از این ها👇

این ها رو که میبینن یه هووووو ۶ کیلو کاهش دارن😊

تیکر هدفمیییی   
من یادم نمیاد گفته باشم برای کاهش وزن یا تنوع و خروج از روزمرگی  اینجا رو زدم؟🤔🤔اینجا برای با ...

شهرزاد جونم من فقط تجربه مو گفتم 

ازت ممنونم برای موج مثبتی که راه انداختی 

موفق و شاد باشید .  

استاد امیر‌ شستشو مغزی میده 🤔🤔 پول نمی دادی منم یه شستشو مغزی میدم رایگااان‌ بچه ها قسمتشون شده&n ...

کاربر۶کیلویی 😂😂😂#  

2706