1735
1707
عنوان

🤸‍♂️چالش حلقه روزانه🤸‍♀️

7622 بازدید | 1198 پست

سلام دوستان میخوایم اینجا ی چالش حلقه هولاهوپ داشته باشیم هر روز سر ساعت مشخصی که روزانه تعیین میکنیم(چون ممکنه به علت مشغله هر روز ی ساعت ثابت نتونن بیان بچه ها)بیایم و همزمان حلقه بزنیم تا انگیزمون بیشتر بشه و بر پاندای درونمون غلبه کنیم😄🐼 ایشالا مانکن بشیم😌

موفق باشید 

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

تا حالا فکر کرده اید که هر پارچه مناسب لباس بارداری نیست ؟

اگه دنبال پارچه مناسب هستین کلیک کنید

خخخ

چجوریاس

البته من که لاغرم و راضی😅

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام????  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   تیکر حاجتمه.میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم خوشگلا?ممنونم                      
1718

عزیزان لطفا تاپیک رو الکی شلوغ نکنید هرکس بلده و دوس داره میتونه بیاد هرکسم  نمیخواد لطفا پست غیرمرتبط نذارید. ممنونتونم

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
1760

☺☺☺☺☺

چشششات دراد... آره چشات دارد حسوووود😁           داریم با تاپیک بامداد لاغر میشیم با ریاست دکتر الی جون و دوستان😂 تا فیها خالدون مبارکت بخصوص بسوزه😃       ب قول مامانبزرگم(اگه حسود تو دنیا نبود    ی شوهر برا کل عالم بَس بود)😅😅😅😅😅😅😅  گروه قرمز (منو ۳ تا مردای خونم 😋    شما همه  😁)
1759

من از الان کمر باریک حسابم کنید😎

چشششات دراد... آره چشات دارد حسوووود😁           داریم با تاپیک بامداد لاغر میشیم با ریاست دکتر الی جون و دوستان😂 تا فیها خالدون مبارکت بخصوص بسوزه😃       ب قول مامانبزرگم(اگه حسود تو دنیا نبود    ی شوهر برا کل عالم بَس بود)😅😅😅😅😅😅😅  گروه قرمز (منو ۳ تا مردای خونم 😋    شما همه  😁)
1651