1147
44
عنوان

🤸‍♂️چالش حلقه روزانه🤸‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 7415 بازدید | 1196 پست

اوااااا حلقه مون جفته 😁😁😁😁😁😋

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۳😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
اوااااا حلقه مون جفته 😁😁😁😁😁😋

ب پای هم پیر شید مادر😁

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچی درمیاد از این جلوگیری طبیعیه😒😒😒😒          ایشالا قسمت همه بچه یهویی خیلی شیرینه😝😝😝

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

بچه ها چرا زیر شکم آب نمیشه اخه

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘

از امروز به بعد وقتی به گذشته ام نگاه میکنم؛لبخند زده و به خودم خواهم گفت:"هرگز فکرش را نمیکردم که بتوانم از عهده اش برآیم...اما توانستم...                                                          من بر تمام آنهایی که سعی کردند مرا از پای درآورند؛چیره شدم"
1156
ب پای هم پیر شید مادر😁

😌😌😌😌😌😌😌😌ممنونم

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۳😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
بچه ها چرا زیر شکم آب نمیشه اخه

دراز نشست عالیه تا نصف برو.

چالش ۳۰ روزه شکم تخت عالیه دان کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچی درمیاد از این جلوگیری طبیعیه😒😒😒😒          ایشالا قسمت همه بچه یهویی خیلی شیرینه😝😝😝
ب پای هم پیر شید مادر😁

ن عزبزم ۷۰

از امروز به بعد وقتی به گذشته ام نگاه میکنم؛لبخند زده و به خودم خواهم گفت:"هرگز فکرش را نمیکردم که بتوانم از عهده اش برآیم...اما توانستم...                                                          من بر تمام آنهایی که سعی کردند مرا از پای درآورند؛چیره شدم"

بچه ها یک چیزی میگم اگ مسخره بازی دربیارید دیگه هیچی😒

الان موزیک ویدویو ebiدیدم مال اهنگ شراب صدساله شبکه pmcبود

اخرش خیلی صحنه داشت

دختره پشت پرده لخت بود اندامش ارزومه😍😍😍ب نظرتون چند کیلو بود😍😍

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀

عاقا من فرشام دادم قاالیشویی الان خونم سرامیکه و شلوغه وحشتناک نمیشه عکس بزارم

اسرار نکنید ترخدا😝😝😝😝😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
دراز نشست عالیه تا نصف برو. چالش ۳۰ روزه شکم تخت عالیه دان کن

اوف انقد چالش شکم میرم باشگاه هم که حرکات شکم دارم 

ولی لامصب تکون نمیخوره

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘
بچه ها یک چیزی میگم اگ مسخره بازی دربیارید دیگه هیچی😒 الان موزیک ویدویو ebiدیدم مال اهنگ شراب صدسا ...

روز شهادت پی ام سی میبینی 

بیتلبیت😒😒😒😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ا چ خوب منم باید بگیرم😏

من دوسال پیش ۴۵ گرفتم 

وای تولوخدا بسه😩😩😩😩😭

1184
من دوسال پیش ۴۵ گرفتم 

وای من خاهرم تازه عروسی کرده بود شوهرش برا تولدش خرید ک لاغر کنه ۳۰ گرفته بود یادمه.۵ سال پیش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صداشو قطع کردم فقط فیلم هاشونو

الان میگم مادرشوهرت بیاد بخورتت😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای من خاهرم تازه عروسی کرده بود شوهرش برا تولدش خرید ک لاغر کنه ۳۰ گرفته بود یادمه.۵ سال پیش

آره ولی خیلی هم افزایش قیمت نداشته

1178