1345
1353
عنوان

کاشت‌ناخن،غسل

225 بازدید | 43 پست

خیلی‌دوس‌دارم‌ناخن‌بکارم،ناخن‌خودم‌خیلی‌شکننده‌ست،ولی‌غسل‌نمیاد،بچه‌شیر‌میدم،شماهایی‌که‌ناخن‌کاشتید،چطور‌غسل‌میکنید‌،چطور‌به‌بچه‌هاتون‌شیر‌میدید

کاشت ناخن ربطی به شیر دهی نداره ولی غسل و وضو نمیشه گرفت یعنی صحیح نیست من خودم ناخن کار بودم تحقیق زیادی کردم تا بتونم به مشتری هام جواب درست بدم

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼

غسل و وضو که نداره بی تعارف و سر خودمونو گول مالیدن

ولی برای بچه فک کنم یکم باید بزاری بزرگتر شه خدایی نکرده خط نیفته بهش

منم عاشق کاشت مژه بودم

از هرکی پرسیدم گفتن در اولین فرصت باید مانع غسل و وضو رو برداشت

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
کاشت ناخن ربطی به شیر دهی نداره ولی غسل و وضو نمیشه گرفت یعنی صحیح نیست من خودم ناخن کار بودم تحقیق ...

گمونم از این نظر شیردهی رو مطرح کردن که میگن بدن مادر باید پاک باشه وقتی بچه شیر میخوره

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
غسل و وضو که نداره بی تعارف و سر خودمونو گول مالیدن ولی برای بچه فک کنم یکم باید بزاری بزرگتر شه خد ...

جدی؟ من فکر نمیکردم کاشت مژه هم ایراد داشته باشه. چسب میزنن؟

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
1307
کاشت ناخن ربطی به شیر دهی نداره ولی غسل و وضو نمیشه گرفت یعنی صحیح نیست من خودم ناخن کار بودم تحقیق ...

شاید منظورش این بچه معصوم پاک بدون غسل ناپاک هستیم 

حیف ادم بچش می خواد شیر بده یا غذا براش درست کنه بااین حالات باشه

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
بهترین پاسخ شما رو مرجع تقلیدت میتونه بگه ، اینجا به جز بحث بین کاربرا هیچ نتیجه ای نداره

این احکام اولیه است همه مراجع عظام نظر مشترک دارن 

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
گمونم از این نظر شیردهی رو مطرح کردن که میگن بدن مادر باید پاک باشه وقتی بچه شیر میخوره

من از لحاظ علمی گفتم مشکلی تو شیر دادن نداره ولی از لحاظ دینی رو نمیدونم چون خودم معتقد نیستم  فقط غسل و وضو رو تحقیق کردم

کاش ت ناخن  گاهی ممکنه  باعث ایجاد قارچ و عفونت  بشه که چون این  قارچ امکان  ورود  به بدن رو از منافذ روی ناخن داره  توی دوران  بارداری و  شیردهی میگن  بهتره  نکارین و لی از نظر مسایل  اعتقادی نمیتونم  بگم  چون خودم خیلی معتقد به این جور موارد یعنی اداب مخصوص غسل و اینا نیستم  و با لاکم وضو میگیرم 

خدایا کمکم کن
گناه‌نداره‌غسل‌گردنت‌باشه‌به‌بچه‌شیر‌بدی،رو‌بچه‌تاثیر‌بد‌نمیذاره

خوب مادر وقتی می خواد شیر بده وضو وغسل داشته باشه قطعا تاثیر معنوی خواهد داشت 

1288
جدی؟ من فکر نمیکردم کاشت مژه هم ایراد داشته باشه. چسب میزنن؟

اره دیگه لعنتی چسب میزنن اون چسب روی مژه مانع غسل و وضوئه😡

حالا شاید علم پیشرفت کنخ یه جور دیگه بکارن من اولین نفر میرم😍😍😍😍😍😍

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
شاید منظورش این بچه معصوم پاک بدون غسل ناپاک هستیم  حیف ادم بچش می خواد شیر بده یا غذا براش در ...

من از لحاظ پزشکیو گفتم از لحاظ دینی و بدن پاک و اینهارو اطلاعی ندارم

اگه واجبات رو انجام میدی که نمیتونی بکاری طبق نظر مراجع تقلید

هرچند خودم اعتقادی ندارم

نومید مشو چون که خدا هست/آرامش دل‌های شکسته/این زندگی از غصه جدا هست/امید به لب‌های تو بسته...لبخند بزن
این احکام اولیه است همه مراجع عظام نظر مشترک دارن 

من در مورد نوع احکام صحبتی نکردم که همه یکی هست یا نه از نظر مراجع ،مرجع تقلید هر کسی به راحتی میتونه جواب این سوال ها رو بده ، بدون کوچیکترین بحثی 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
اره دیگه لعنتی چسب میزنن اون چسب روی مژه مانع غسل و وضوئه😡 حالا شاید علم پیشرفت کنخ یه جور دیگه بک ...

مثل کاشت موی سر، از ریشه بکارن خوبه😁😁 منم با خودت ببر

1335