2733
2739
عنوان

دکتر زنان مهربون و خیلی خوب حوالی دولت-شریعتی-میرداماد

| مشاهده متن کامل بحث + 38379 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانم دکتر فائزه فرهت، تازه اومدن سمت قلهک و مطب زدن. یکی از دوستان ایشون رو بهم معرفی کرد. خیلی خیلی ازشون راضی هستم. هم خیلی خوش برخورد و دلسوز هست و هم خیلی باسواده. بهتون بگم که تو اولین برخورد خیلی به دلم نشست. بعد از آشناییم باهاش ایشون رو به همه دوستام و فامیل معرفی کردم. امیدوارم هم شما و هم این خانم دکتر عزیز سالم و سرحال باشین     

سلام دوستان .خیابان دولت هستم تازه فهمیدم باردار هستم بچه اولم هست. ی دکتر عالی داخل خیابان دولت بهم ...

سلام، بله . من دکتر خودم رو بهتون معرفی میکنم. خیلی کارش خوبه. خیلی دلسوزه. خانم دکتر فائزه فرهت. مطبشون هم سر دولت، اول کوچه میرزا تاراج هستش

2740

سلام دوستان عزیز، من خودم پزشک هستم، بخاطر بیماری که داشتم پیش خانم دکتر فرهت متخصص زنان میرفتم، وقتی فهمیدم مطبش جابجا شده خیلی غصه خوردم. اما باز پیداشون کردم و از رباط کریم فقط و فقط پیش ایشون میرم.بخاطر اخلاق خیلی خوبی که داره و اینکه تو واتسآپ پیگیر روند بهبودی بیمارش هست، نیازی نیست واسه جواب آزمایش معطل بشم، بهم مشاوره میده و خیلی باسواده.مطبش چسبیده به مترو قلهک هست، کوچه میرزا تاراج. گفتم بهتون اطلاع بدم، دکتر به این خوبی و باسوادی رو از دست ندین 😍😍😍

عزیزم من خودم برای مشکلاتی که دارم یه دکتر خوب اون حوالی میشناسم که میرم واقعا خانم دکتر مهربونیه خد ...

من یه دکتر کاظم زاده میشناسم که داروساز هست و آقا هست. ممکنه با ایشون نسبتی داشته باشه؟

چه جالب کاربری میسازن میان باهاش تبلیغ دکترو میکنن، اصلا هم معلوم نیست از طرف خود دکترن     ...

تو اینستاگرام یه نفر از معلمش تعریف کرده بود و ازش تشکر کرده بود که چقدر دلسوزانه بهش کمک کرده و تو درس ها پیشرفت کرده. شاید بیشتر از 50 نفر رفته بودن کامنت گذاشته بودن و بد و بیراه گفته بودن. کلا تو هر سایتی که بری که افراد بتونن بطور ناشناس نظر بدن فقط و فقط حرفای بد و کامنت های ناراحت کننده میبینی. اصطلاحاتی نظیر سوء استفاده گر، چاپلوس و ... و کلا رفتارهای بدبینانه. حالا این سایت که داره به معرفی بهتر پزشک ها از طرف مردم کمک میکنه هم توسط شما مورد هجمه وارد میشه. فکر میکنم خیلی مونده تا به اون مدینه فاضله ای که تو ذهن همه مون هست برسیم. منم اومدم از دکترم تشکر کنم، اما کامنت شما رو که دیدم منصرف شدم که به تبانی متهم نشم بدرود

دکتر مژده نامداری واقعا کارشون خوبه عزیزم، مطبشون تو شریعتی-قلهک هست و بسیار دکتر مهربون و دوست داشتنی هستن.. با اینکه جوونم هستن تو خیلی از بیمارستان ها کار میکنن و تجربه بالایی تو زایمان دارن.

این هم شماره اش: 02122884654

سلام عزیزم یکی از دوستان من عفونت واژن گرفته بود اوایل ازدواجش رفت پیش دکتر فریده کردلو

مطب ایشون فکر کنم حوالی سیدخندان باشه

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...
2706