2733
2739
عنوان

دکتر زنان مهربون و خیلی خوب حوالی دولت-شریعتی-میرداماد

| مشاهده متن کامل بحث + 38398 بازدید | 48 پست
من تعریف دکتر روغنی زاد رو که یکی از دوستان شمارش رو داد خیلی شنیدم دوستم پیشش زایمان کرد و خیلی راضی بود میگن اگه بخوای رژیم برای تعیین جنسیت هم میده
CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دوستان. من 3ماه پیش رفتم پیش خانم دکتر روغنی زاد و زایمان طبیعی کردم، با اینکه دکترخودم نبود ولی بسیییاربسییییار ازشون راضی بودم و زایمان زاحتب ام داشتم. بسیار دکتر آروم و مهربونی اند. من ایشونو برای زایمان طبیعی بسیار تایید میکنم. مطبشونم تو دولت هست
دکتر ثریا صالح گرگری . فوق تخصص پریناتولوژی هستن و خیلی متعهد و دلسوز است شاید خیلی به ظاهر مهربون نباشه ولی متعهد است . دوست من به عنوان متخصص زنان وه ایشون استادش بوده بهم معرفی کرد و خدایی دکتتر خوبی هم هست .
دکتر گرشاسبی هم خوبه من میشناسمشون و دکتر ترکستانی و ظفر قندی . جفتشون خوبن . ظفر قندی تو دولت است . و دکتر ترکستانی تو خ کرمان . دکتر برنا هم خوب هستند فوق تخصص پریناتولوژیست و هیئت علمی دانشگاه تهران مطبشون تو یوسف آباد .
دکتر زینا افراسیاب هم عالی هستن. مطبشون تو دولت هستش. خیلی از آشنا ها و خواهرم پیش ایشون رفتن. خودمم اگه خدا بخواد میرم پیشش
خدای خوبم... تمام امیدم به خودته... ممنون که من رو بخشیدی و لایق مادر شدن شدم 😘🥰
2740

لام دوستان من سال 94 پیش, خانم دکترناهید روغنی زاد زایمان کردم,  هرچی ازشون تعریف کنم کمه,  هم مهربون و خوش رو هستن  هم به آدم کلی, آرامش میدن و مهمتر از, همه, بسیار کار زایمانشون عالی و تمیزه,  وخیلی هم تو مطب هم حین بسیار وقت میذارن,  سرشون خیلی, شلوغه اما کم نمیذارن, تو بیمارستا لاله و خاتم الانبیا هستن,  من باتوحه به تعریف دوستان رفتم پیششون و واقعا هم تعریفی,بودن.  یه زایمان خوب و پر آرامش ومیتونید با ایشون تجربه کنید

مهری عامری مقدم........ابتدای شریعتی.........عالیهههههههههههههه

سلام عزیزم من میخوام برم پیش دکتر  عامری مقدم اما چون از دکترم سر زایمان اولم خاطره خوبی ندارم میخواستم بپرسم شما خودتون پیش ایشون سزارین کردین؟ بخیه هاتون درد نمیکرد و راحت بودین؟ خوش اخلاق بودن وقت میزاشتن؟

سلام عزیزم من میخوام برم پیش دکتر  عامری مقدم اما چون از دکترم سر زایمان اولم خاطره خوبی ندارم ...

سلاااام

ووووی کامنت سال ۹۰ رو ریپلای کردی🤩🤩🤩

من بچه اولمو سزارین‌کرد برام.عالی بود سال ۸۹

بار دوم هم پیش اش رفتم.چندماه پیش،ینی کلا تا الان از اول که دکتر زنان لارم داشتم پیش همبن خانم میرم

خلاصه بارداری دومم رو هم تمامش رو رفتم قرار روز زایمان رو هم گذاشتیم ولی چون دوقلو بودن و دو هفته زودتر کیسه اب پاره شد همون لحظه بهش زنگ زدم گعت سریع برو بیمارستانی ک nicu داره و مجبوری رفتم ارش

ببین دکتر بسیاااار وسواسیه کارش تمیزه احساس مسئولیت میکنه در مقابل مریض،دقیقا بحاطر همینم منو فرستاد اونجا که مشکلی برا بچه ها پیش نیاد. تمام تلاشش رو کرد من رو  راضی کنه،با ابنکه شاید سع چهارتومن میتونس از سزارین من به دست بیاره اما اینکارو نکرد

من بسیار راضی ام ازش. اینم بگم جای زخم و اینا یکم به بدن خود ادم هم بستگی داره.بعضیا یکم حساس ترن یا دیر زخمشون جوش میخوره.همه اش مربوط به دکتر نیست

اخلاقشم خیلییی خوبه،تلفنی جواب میده البته من مریض پوتزده شونزده ساله شم،تا دلت بخواااااد وقت میزاره برات.شاید سی چهل دقیقه ینی بعضی وقتا‌خودم دبگه رفع زحمت میکردم😅 فقط اگه رفتی بگو اولین نفر بهت.

این بود داستان من😅

سلاااام ووووی کامنت سال ۹۰ رو ریپلای کردی🤩🤩🤩 هنوز از اون روز درگیری؟😅 من بچه اولمو سزارین‌کرد ...

من امروز داشتم در مورد دکتر عامری مقدم تحقیق میکردم کامنت شما برام باز شد خواستم سوال بپرسم من زایمان اولم رو انجام دادم برای دومی که باردارم میخوام برم پیش ایشون   به هر حال ممنون از توضیحاتت

عزیزم من خودم برای مشکلاتی که دارم یه دکتر خوب اون حوالی میشناسم که میرم واقعا خانم دکتر مهربونیه خدا خیرش بده . من بعد از زایمانم دچار گشادی واژن شده بودم و خیلی اذیت می شدم مخصوصا موقع رابطه داشتن خیلی پرس و جو کردم چون بعد از زایمانم بود اصلا نمی خواست راه دور برم و ترجیح می دادم  برم جایی که نزدیک خونم باشه و راحت تر بتونم برم و بیام بلاخره تونستم یه دکتر زنان خوب پیدا کنم بعد رفتم پیش ایشون و برام جوانسازی واژینال انجام داد و خوب شد و رابطه زناشویی مون هم بهتر شده خداروشکر . دکتر کاظم زاده واقعا دکتر خوب و باتجربیه .

دکتر نارسیس نصیری رو میشناسم چون همدکتر خودمه هم خواهرم من برای درمان بی اختیاری ادرار رفتم پیشش بهم لابیاپلاستی رو  پیشنهاد داد. خیلی دکتر مهربون و صبوری هست . من کلی سوال پرسیدم درموردمریضی ام و علتش و این که ایا جراحی بهم کمک میکنه و یا نه. کلی برام وقت گذاشت و همه چی رو بهم توضیح داد.