2737
2739
سلام دوستان
من الان 9 هفته هستم و هنوز دکتر انتخاب نکردم دنبال یه دکتر خیلی خوب میگردم که کار زایمانش هم خوب باشه و تو چند تا بیمارستان هم کار کنه در ضمن اینکه مهربون باشه و وقت برای مریضش بزاره ممنون میشم کمکم کنین
من دکتر بیژن ملک احمدی رو پیشنهاد میکنم...باهاش 4 سال پیش سزارین داشتم و الان هم 4 ماهه باردارم.............خیلی دقیق..مهربون..با تجربه هستن و اصلا هم پولکی نیستش.........بیمارستان پاستور نو و مادران.........شماهر موبایلشم میده وهمیشه در دسترسه.....خواهر شوهرم هم باهاش زایمان طبیعی داشت.............ایالاشا پیش هر دکتری که میری زایمان راحتی داشته باشی عزیزم
مطبشم هم سر شریعتی نرسیده به میرداماد هستش
22271218
یکشنبه ها صبح از 10 تا 12 بقیه ایام هفته غیر از 5 شنبه ها....5 تا 8 شب
چو شقایق از دل سنگ برآ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صدف جان منم اولش همینطوری فکر میکردم ولی تعریفش رو خیلی شنیده بودم از فامیل شوهرم و اولین بار که پیشش رفتم خیلی راحت باهام برخرود کرد...ضنا حدود 57-58 سالشه ...یه ملافه هم میذاره که خودت بکشی روی پاهات........
البته هر طور که راحتی عزیزم
چو شقایق از دل سنگ برآ...
2728
2738
صدف جون ویزیتش 12 تومنه مطبش خیلی معمولیه اما سرش شلوغه و کارش عالی از هر کی بپرسی همینو میگه بیمارستان بهمن خصوصیه اما چند تا بیمارستان کار میکنه مصطفی خمینی هم کار میکنه اون دولتیه من 22 روز پیش باهاش سزترین داشتم بی حسی عالی بود اگر میدونستم انقدر راخته زایمان زودتر بچه دار میشدم اصلا بخیه ام معلوم نیست دستش خیلی خوبه22612147

سلام من خودم پیش دکتر طاهره موحدی میرفتم مطبش تو شریعتی بالای ظفره واقعا عااااااالی ومهربونه من که عاشقشم . بیمارستان چمران و رسالت و لاله هم زایمان میکنه
آدما از جنس برگند . گاهی سبزند ، گاهی پائیزن و زردند . زمستون دیده نمیشن . تابستون سایبون سبزند. آدما خیلی قشنگن .. حیف که هر لحظه یه رنگند !
سلام عزیزم من زایمان طبیعی کردم و مامای خصوصی داشتم چند جلسه کلاس آموزشی شرکت کردم و خیلی راضی بودم خانم عباسیان با متدهای کم دردی بدون دارو کار میکنن و متخصص زایمان در آب و زایمان فیزیولوژیک و زایمان در منزل هستن . دوستم پیش ایشون زایمان در آب کرد و من زایمان ملایم داشتم پدرام عزیزم 3200 بود و بخیه هم نخوردم . نی نی دوستم 4 کیلو بود اونهم بخیه نخورد . ایشون بیمارستان سورنا و صارم کار میکنن . مطبشون شریعتی سر پل رومیه و تلفن مطبشون :22612084 من کاملا بدون عارضه زایمان کردم و خیلی راضی بودم . زایمان خوبی برات آرزو دارم قشنگم .
سلام عزیزم . من سزارین شدم اما دکترم همه تلاششو کرد که طبیعی زایمان کنم . فوق العاده مهربون و خوش اخلاق و صبوره . بخیه های منم عالی زد اصلا معلوم نیست جذبیم بود. 20 ساعت بالای سرم موند تا زایمان کنم . اسمش ناهید روغنی زاد . مطبش تهران - منطقه ۳ - کلاهدوز (دولت) - بین چهارراه قنات و دیباجی - ک. حسینیه - ساختمان پزشکان . تلفنش ۲۲۵۷۴۸۸۱, ۲۲۵۷۴۵۲۳
روزای یکشنبه و سه شنبه از 8 هست تا 2 ظهر دوشنبه ها هم بعدازظهرا هست .
سلام صدف جون.
دکتر احیا گرشاسبی.............تلفن: 22866448............مطب: شریعتی.ابتدای پاسداران................بیمارستان: مصطفی خمینی،خاتم الانبیا و قمربنی هاشم.............. دستمزد جدا نمیگیره..............اگر بخوای طبیعی حتما خودش بیاد باید بری خاتم.............
هزینه زایمان طبیعی خاتم 2 میلیون و سزارین 5/2 میلیون.......... با بیمه تکمیلی کمتر میشه.
موفق باشی
گاهی در شتاب زندگی گوشه ای بایست و بگو : خدایا می دانم که هستی …
2706